HSW wzmacnia polską armię


fot: HSW

HUTA STALOWA WOLA PRZEKAZAŁA SPRZĘT INŻYNIERYJNY SIŁOM ZBROJNYM RP

29 listopada 2021|0 Komentarze|bezpieczeństwo i obronaPolskaWydarzenia |Przez Paweł KrólMON nie ma planu na rozwój armii – generał Skrzypczak, profesor Zapałowski00:00ПопереднійВідтворитиНаступний00:00 / 30:44Увімкнути звукПовноекранний режимКопіювати відео посиланняВідтворити / ЗупинитиВимкнути / Увімкнути звукПовідомити про помилкуМоваMox плеєр

Huta Stalowa Wola S.A. dostarczyła Uniwersalne Maszyny Inżynieryjne UMI 9.50 oraz Spycharko-Ładowarki SŁ-34C dla Sił Zbrojnych RP.

HSW S.A. przekazała 19 egzemplarzy Uniwersalnej Maszyny Inżynieryjnej UMI 9.50 wraz osprzętem dodatkowym do Użytkowników. Tym samym HSW zrealizowała w terminie umowę na dostawę maszyn zarówno z zamówienia gwarantowanego, jak i zamówienia opcjonalnego, z którego zamawiający skorzystał w pełnym zakresie przewidzianym umową.

Aktualnie realizowane są również dostawy Spycharko-Ładowarek SŁ-34C do Użytkowników. Łącznie do końca 2021 r. zostanie dostarczonych do SZ RP 8 egz. Spycharko-Ładowarek SŁ-34C (3 egzemplarze przekazane w czerwcu 2021 r.).

Zobacz też: Mariusz Błaszczak: Wojsko wraca do wschodniej części Polski [+FOTO/VIDEO]

Kresowy Przegląd Tygodnia

Zgoda RODO: Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez FUNDACJA KOMPANIA KRESOWA, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03, 18-400 Łomża moich danych osobowych przesłanych w niniejszym formularzu w celu otrzymywania informacji drogą elektroniczną.Kanał kontaktu: Adres e-mailMożesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili.

Huta Stalowa Wola od wielu lat wyposaża w sprzęt inżynieryjny różne rodzaje wojsk. Wpieramy w ten sposób potrzeby tych jednostek, które są odpowiedzialne za techniczne przygotowania i koordynację prac w terenie, na poligonach czy choćby w sytuacjach nadzwyczajnych. Dzisiejsze maszyny to nowoczesny i funkcjonalny sprzęt inżynieryjno-budowalny, który spełnia wszystkie konieczne funkcje i zadania stawiane przed wojskami i pododdziałami inżynieryjnymi – mówi Bartłomiej Zając, Prezes Huty Stalowa Wola S.A.

HSW S.A. prowadzi intensywne działania na rzecz opracowania jak najlepszej oferty zabezpieczającej potrzeby SZ RP w sprzęt inżynieryjny. Główne kierunki rozwoju tego sprzętu zmierzają do opracowania unowocześnionych maszyn do prac ziemnych oraz wersji gąsienicowych inżynieryjnych transporterów, systemów minowania narzutowego.

Dostarczane maszyny są oczekiwane przez pododdziały inżynieryjne różnych rodzajów wojsk, gdyż podnoszą ich możliwości wykonywania zadań wsparcia
i zabezpieczenia inżynieryjnego.

Zobacz też: PGZ prezentuje ciężki kołowy pojazd Hardun dla straży pożarnej

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia50 ZŁ100 ZŁ200 ZŁ500 ZŁPRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Przekazywane maszyny wykorzystywane będą do prowadzenie rozbudowy fortyfikacyjnej terenu w ramach szkoleń poligonowych, do prac drogowo-mostowych oraz wykonywania zadań wsparcia inżynieryjnego, również na korzyść innych służb i społeczeństwa w ramach reagowania kryzysowego.

Kresy.pl/HSW

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.