Umierający agent CIA ujawnił organizację zamachu na WTC


Facebook
Twitter
W Ameryce bardzo gorąco zrobiło się po wyznaniu 79-letniego umierającego agenta CIA, Malcolma Howarda. Mężczyzna ujawnił, że to rządowa agencja stoi za zawaleniem się trzeciego budynku WTC znanego jako Marriott World Trade Center.

Według oficjalnej wersji dwie wieże WTC zniszczone zostały na skutek głośnych zamachów z 11 września 2001 roku, do których wykorzystano samoloty. Z kolei trzeci budynek, który znany jest jako Marriott WTC lub 3 WTC, uległ zniszczeniu przez spadające gruzy z płonących wież i pożar, który rozprzestrzenił się na niego. Zdaniem Howarda, to bzdura, a 3 WTC zniszczył zaplanowany wybuch.

Howard miał od 1997 roku do 2001 pracować nad operacją „Nowy Wiek” („New Age”), której celem było zniszczenie 3 WTC. W jej ramach budynek Marriot WTC został naszpikowany ładunkami wybuchowymi. 11 września, kiedy zamachowcy wlecieli samolotami w Twin Towers, wystarczyło tylko odpalić ładunki i patrzeć, jak trzeci budynek się wali. Jak wspomina, po „kontrolowanej rozbiórce” agenci CIA świętowali i byli we wspaniałym nastroju.

– Użyliśmy super drobnych materiałów wojskowych jako materiałów wybuchowych. Najtrudniejszą sprawą było wnieść do budynku tysiące kilogramów materiałów, bezpieczników i mechanizmów zapłonowych. W końcu wszystko poszło jednak dokładnie, tak jak zaplanowano. To było takie proste. Wszyscy zostali ewakuowani. A my świętowaliśmy, piliśmy whisky i paliliśmy cygara. A potem nagle wszyscy zaczęliśmy się martwić, że wyglądało to zbyt nienaturalnie. Wyglądało to na kontrolowany wybuch – wyznaje Howard.

79-letniemu agentowi zostało tylko kilka tygodni życia. Jak mówi, ujawnia prawdę, bo nie może umierać w kłamstwie. Chce, by cały świat wiedział, kto naprawdę stoi za zniszczeniem Marriott WTC. Zapewnił, że nie boi się reakcji CIA, które i tak odetnie się od jego słów i uzna je za „brednie chorego psychicznie starca”.

 

%d blogerów lubi to: