Polityczny drapieżnik na obcym żołdzie poniewiera Kaczyńskim


Lis: To, co Kaczyński robi, to jest zbrodnia, zdrada narodowa

Udostępnij na Facebooku
Tweetnij na Twitterze

Hiena zwana „dziennikarzem” – Tomasz Lis, odwiedziła opokę wolnych mediów – radio TOK FM. Kilka cytatów zasługuje na uwagę psychiatrów.

Prowadzący program Jacek Żakowski zapytał Tomasza Lisa, dlaczego „PiS nie uczy się i nie porzuci polityki Stefka Burczymuchy?”. Tomasz Lis jak pies Pawłowa tylko czekał na sygnał.

A dlaczego PiS będzie demolował polską szkołę, dlaczego demoluje puszczę, dlaczego zdemolował telewizję publiczną, dlaczego demoluje wszystko totalnie, co dostanie w swoje łapy? Bo taka to jest ekipa. W 1992 roku popsuli trochę, w 2005 mieli więcej władzy – popsuli więcej. Teraz mają pełnię, rozpieprzą wszystko – stwierdził.

Okazało się, że to był dopiero początek. Z każdym kolejnym słowem stawał się coraz bardziej radykalny, podkreślił też, że nie przyjmuje do wiadomości zarzutów, jakoby jego wypowiedzi były za ostre.

To, co Kaczyński robi, to jest zbrodnia, zdrada narodowa. I uprzejmie informuję, że nie przyjmuję do wiadomości, że te słowa są zbyt radykalne. To jest zbrodnia na interesie narodowym, zdrada stanu – wyszczekał.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: