Grandziara minionego systemu


Wypociny Jandy i riposta posła Brudzińskiego. Było też o dentyście dla… szefa Obywateli RP

Krystyna Janda; fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska

„Niech pani weźmie razem z niezależnymi TV Kasprzaka do dentysty, a nam dajcie święty spokój” – w taki sposób wicemarszałek Sejmu odpowiedział aktorce znanej z zaangażowania w działaniach Komitetu Obrony Demokracji. Krystyna Janda – bo o niej mowa – nawoływała na swoim profilu na facebooku do zignorowania obchodów miesięcznicy smoleńskiej.

Aktorka od dawna angażuje się po stronie byłych elit III RP, obecnie tzw. totalnej opozycji. A o co chodzi? W ubiegłym roku Krystyna Janda wypłakiwała się niemieckiej gazecie, że będzie musiała zamknąć swój teatr, bowiem odwróciło się od niej wielu sponsorów i nie może też liczyć na wsparcie państwowych instytucji.

Czytaj też: Janda wypłakiwała się Niemcom w mankiet, że nie ma kasy. A zarobiła majątek

Gdy Donald Tusk miał w kwietniu przybyć do prokuratury, by złożyć zeznania, agitowała za tym, by witać „króla Europy” na dworcu w Warszawie.

Więcej w tekście: Odlot Krystyny Jandy. W dniu przesłuchania Tuska, aktorka chce go witać już na dworcu

„Pani Krysia” wpadła dziś na pewien pomysł i postanowiła podzielić sie nim z całym światem. Idea miała oczywiście związek z kolejną miesięcznicą katastrofy smoleńskiej.

Ja uważam że na miesięcznicy nie powinno być nikogo z nas, nikogo i ani jednej telewizji niezależnej. Choć raz potraktujcie to jak wydarzenie lokalne marginalne. Zignorujcie

– napisała aktorka na facebooku.

Nie musiała długo czekać na odpowiedź. Udzielił jej Joachim Brudziński.

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Udostępnij

 
%d blogerów lubi to: