Porzucona platformerska żona


Strona Główna  Wiadomości  Polityka  Mąż rzucił młodą posłankę PO. Wszystko przez to, co zrobił jej Schetyna

Mąż rzucił młodą posłankę PO. Wszystko przez to, co zrobił jej Schetyna

Facebook
Twitter
Znana z czynnego uczestnictwa w sejmowych awanturach posłanka PO rozstała się ze swoim mężem, z którym wzięła ślub zaledwie rok temu. Małżeństwo miało nie przetrwać jej działalności politycznej.

Jeszcze niedawno Gajewska chwaliła się w mediach społecznościowych tym, że do jej imienia i nazwiska doszedł nowy człon – nazwisko małżonka. „Od dziś jestem Kinga Magdalena Gajewska-Płochocka”, pisała posłanka Platformy Obywatelskiej. Już niedługo ta informacja będzie nieaktualna.

– Rozwód jest już przesądzony. Małżeństwo okazało się fiaskiem i para nie widzi przed sobą wspólnej przyszłości. Polityka zabiła tę miłość. Pojawiła się zazdrość m.in. o partyjnych kolegów, którym Gajewska poświęca mnóstwo czasu – przekazał mediom anonimowy członek PO.

Obecny szef PO, Grzegorz Schetyna wymaga od posłów ogromnego zaangażowania. W efekcie, przez jego decyzje Gajewska nie ma czasu na rodzinę. Sama zainteresowana niechętnie komentuje sprawę. Mówi, że jej związek przeszedł przez bardzo ciężką próbę, której nie przetrwał. Dodaje, że jest to dla niej sytuacja przykra i rozmawiać o niej nie chce.

–  W polityce problemem jest brak czasu – wyznaje Gajewska.

ZOBACZ TAKŻE

źródło: msn.com

%d blogerów lubi to: