Wśród dzieci i z pierwszą Obywatelką RP u boku


ANDRZEJ DUDA
+5
OPRAC. ADAM STYCZEK
wczoraj (04:03)
I INNI (1)

Newsweek: Czy prezydent odzyska twarz?

„Co się stało, że Andrzej Duda postanowił zwalczyć o własną twarz?” – zastanawia się „Newsweek” w najnowszym numerze z okładką, na której widać, jak prezydent ściąga z twarzy maskę prezesa PiS. „Tygodnik znów próbuje uderzyć w prezydenta” – ocenia „Do Rzeczy”.
Newsweek: Czy prezydent odzyska twarz?

(PAP, Fot: Adam Warżawa)

Najnowszy Newsweek- odwrotność okładki z maja 2015. Czy A.Duda odzyska twarz, czy będzie prawdziwym prezydentem?

W nowym numerze „Newsweeka” możemy zobaczyć odwrotność okładki z maja 2015 roku. Tym razem zamiast „maski” Andrzeja Dudy w ręku Jarosława Kaczyńskiego, to prezydent ściąga maskę prezesa PiS.

wp

Zdaniem tygodnika, przez 26 miesięcy Andrzej Duda był posłusznym „notariuszem” Jarosława Kaczyńskiego. „Na jego rozkaz podpisywał ograniczające demokrację ustawy, łamał konstytyucję, dawał się publicznie poniżać. co się stało, ze jednak postanowił zawalczyć o własną twarz?” – zastanawia się dziś „Newsweek”

Internet/Newsweek

Podziel się

W maju 2015 roku okładka z prezesem Prawa i Sprawiedliwości, który ściąga z twarzy maskę Andrzeja Dudy została opublikowana jeszcze przed ostatecznym zwycięstwem ówczesnego europosła nad sprawującym wówczas urząd prezydenta Bronisławem Komorowskim.

„Już wtedy nieprzychylne prawicy media i politycy wróżyli, że nowy prezydent będzie podległy swojej partii – komentuje „Do Rzeczy”

„Teraz, gdy prezydent podjął trudną decyzję o wecie ustaw dot. reformy sądownictwa zdaniem prawicowych mediów ‚Newsweek dalej go krytykuje i stara się wybić na pierwszy plan swoją, oryginalną wersję wydarzeń‚” – ocenia prawicowy tygodnik.

Źródło: WP, Newsweek, Do Rzeczy

Polub WP Wiadomości