Platformerskie bujanie na falach Bałtyku


Platforma Obywatelska jedzie nad morze rozmawiać z Polakami

Jakie plany ma PO?

W ostatni weekend byli w Rowach, 31 lipca zawitają do Kołobrzegu, 5 sierpnia do Władysławowa i 7 sierpnia do Darłówka. Dyskusję w Rowach poprowadzi” Borys Budkai jej tematem były zmiany w sądownictwie.

„Ludzie jadą nad morze odpocząć”

Łącznie, w nadmorskich spotkaniach ma wziąć udział blisko setka parlamentarzystów i europosłów Platformy. Obecny ma być też szef ugrupowania Grzegorz Schetyna.

Internauci jednak podkreślają, że politycy „nie mają za grosz taktu ani szacunku dla ludzi, którzy po prostu chcą odpocząć”.

Leżysz leniwie na plaży, na którą pojechałeś dzięki 500+
a tu podchodzi do Ciebie Kierwa w slipach i chce Ci czytać konstytucję…
MISZCZE 😂

Kilka lat temu podobne wyjazdy nad morze i w góry w okresie wakacyjnym organizował Sojusz Lewicy Demokratycznej. Na bałtyckich plażach można było spotkać m.in. ówczesnego szefa SLD Leszka Millera. Niektórzy politycy Platformy mają wątpliwości, czy tego typu wyjazdy to dobry sposób na promowanie partii. Przypominają, że nadmorska aktywność Millera i jego kolegów nie cieszyła się wówczas zbyt dużym zainteresowaniem. – Ludzie jadą nad morze odpocząć i raczej nie mają ochoty zajmować się tam polityką – uważa jeden z posłów.

„Dajcie nam spokój!” Polacy zmiażdżyli posłów, którzy pojechali za nimi nad morze

Źródlo: WP/Wirtualne Media

 WP Wiadomości