Wrogów wycie Dobrej Zmianie służy znakomicie


 

Lichocka: „Słychać wycie – znakomicie”. Oznacza to, że jesteśmy skuteczni. PiS zyskało w sondażach

EmaPob20:30 28 lipca 2017
Joanna Lichocka Telewizja Republika
Dziś w programie „Pod Przykryciem” Marcin Bąk rozmawiał z poseł PiS Joanną Lichocką na temat reformy sądownictwa i jej skutków dla poparcia poszczególnych partii politycznych.

– Polacy się od nas odwrócili, ze wszystkimi się pokłóciliśmy – ironizowała poseł Joanna Lichocka. – Proszę się nie martwić, to są żarty. Jest bardzo dobrze. Nie ma żadnej wojny na górze. Nie ma ryzyka, że Polacy się od PiS-u odwracają. Reforma, którą przeprowadza „dobra zmiana” jest konieczna dla Polski, konieczna dla poradzenia sobie z patologiami – mówiła Lichocka.

„Popiera nas 38 procent Polaków, to o 3 procent więcej niż w poprzednim badaniu”

– W Internecie istnieje takie powiedzenie – „Słychać wycie – znakomicie”. Oznacza to, że jesteśmy skuteczni. Pojawił się najnowszy sondaż. PiS mimo tych protestów zyskało. Popiera nas 38 procent, to o 3 procent więcej niż w poprzednim badaniu. Platformie natomiast spadło. Jeszcze 24 procent Polaków wierzy Schetynie i temu towarzystwu – powiedziała Joanna Lichocka.

– Jedną z osób, która pozytywnie wypadła wśród protestujących była pani poseł Kamila Gasiuk-Pichowicz i widać, że jest ona mocno promowana – powiedziała Lichocka. – Wyraźnie widać, że jest ona kreowana na liderkę opozycji totalnej. Wg najnowszego sondażu rankingu zaufania, na trzecim miejscu pojawia się pani poseł Gasiuk-Pichowicz. Ten wzrost zaufania jest oczywiście ustawieniem i próbą wykreowania tej pani na lidera opozycji. Myślę, że czeka nas sporo dobrej zabawy. Nie chodzi o to, że jest to kobieta, bo ci mężczyźni z opozycji skompromitowali się. Natomiast pani poseł Gasiuk-Pichowicz jest osobą, która nie do końca waży słowa i nie potrafi być merytoryczna. Krzyczy mocno o końcu demokracji i końcu świata. Może być więc zabawnie – stwierdziła poseł Joanna Lichocka.

„Polacy wiedzą jak jest i wiedzą, co trzeba zmienić”

TV za mniej niż 10 zł miesięcznie? Zamów 110 kanałów w nc+ i płać mniej nawet przez pół roku! (potem 39,99 zł/mc).
Chcę poznać ofertę.
Nie, dziękuję. (pokaż inny program)

– Ugrupowanie Pawła Kukiza to jest slalom alpejski – stwierdziła poseł. – Bardzo duża zmienność postaw jeśli chodzi o walkę z postkomuną. W wielu głosowaniach Paweł Kukiz głosował jak PO i Nowoczesna, w wielu mówi jak PiS. W tej chwili widzę, że Kukiz’15 postawił na prezydenta Andrzeja Dudę i to dobrze rokuje. Oznacza to, że posłowie Kukiz’15 będą wspierać nasz obóz z walką z komuną – mówiła Lichocka.

– Aż 81 proc. Polaków chce reformy sądów. To jest sondaż TVP. Reforma nie jest konieczna zdaniem tylko 14 proc. Polaków, 5 proc. nie ma zdania. Żadne kodziarstwo nic tu nie wskóra. Polacy wiedzą jak jest i wiedzą, co trzeba zmienić – stwierdziła Lichocka.

 

Źródło: Telewizja Republika