Na ukończeniu są prace nad reformą służb specjalnych


Prawda jest ciekawa

logo-info-w

Żaryn: Na ukończeniu są prace nad reformą służb specjalnych

28.07.2017

zaryn2942017Żaryn: Na ukończeniu są prace nad reformą służb specjalnych

Prace nad reformą służb prowadzone przez ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamieńskiego są na ukończeniu – zapewnił PAP rzecznik ministra Stanisław Żaryn. Zaznaczył, że szczegóły zostaną upublicznione po skierowaniu projektu do konsultacji.

W czwartkowym wywiadzie dla Telewizji Trwam prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że dekoncentracja mediów oraz reforma służb specjalnych – to duże reformy, które Prawo i Sprawiedliwość chce przeprowadzić w najbliższym czasie.
Żaryn pytany po tych słowach przez PAP o stan prac nad projektem zmian w służbach specjalnych powiedział, że takie prace dotyczące przygotowań do reformy trwają pod kierunkiem ministra koordynatora służb specjalnych. „Obecnie są na ukończeniu” – zaznaczył.

– O ich efektach opinia publiczna zostanie poinformowana, gdy konkretny projekt zmian zostanie opracowany i skierowany do konsultacji i uzgodnień –
dodał rzecznik.

PAP

Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/zaryn-na-ukonczeniu-sa-prace-nad-reforma-sluzb-specjalnych,20740499210#ixzz4oACNNTMu