Niezłomny lewicowy Towarzysz przekręcający Polskę na prawo


niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
Znalezione obrazy dla zapytania karykatura Balcerowicza

Internauci ostro o Balcerowiczu – „wściekły, w końcu wali się jego system”

Dodano: 16.07.2017 [17:12]

Internauci ostro o Balcerowiczu - "wściekły, w końcu wali się jego system” - niezalezna.pl

foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

„Wykładowca w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR mówi, że PiS prowadzi Polskę do socjalizmu”, „Balcerowicz przemawiający na demonstracji KOD i UBywatele RP to najlepszy prezent dla PiS jaki dziś się zdarzy” – tak komentują użytkownicy Twittera występ Leszka Balcerowicza podczas dzisiejszego protestu opozycji i ich sympatyków, którzy walczą o przywileje „nadzwyczajne kasty”.

Demonstrujący, zgromadzeni przed Sejmem i wokół pomnika AK, mają emblematy KOD, Nowoczesnej, Platformy Obywatelskiej. Na transparentach widnieją bardzo często obraźliwe hasła.

Na scenie pojawił się m.in. były wicepremier, b. prezes Narodowego Banku Polskiego, b. pracownik Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR – Leszek Balcerowicz.

Jego pojawienie się na wiecu „totalnej opozycji” wywołało jednoznaczne skojarzenia wśród użytkowników Twittera…

Wykładowca w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR mówi, że @pisorgplprowadzi Polskę do socjalizmu 😎

Uważnie słuchamy tow. Leszka Balcerowicza na manifestacji  . Zachodzimy w głowę, dlaczego tow. Balcerowicz krytykuje PRL?

Balcerowicz przemawiajacy na demostracji KOD i UBywatele RP to najlepszy prezent dla PiS jaki dzis sie zdarzy