Niech lud podziwia Ich Książęce Mości u Naszych Ekscelencji


Wizyta książęcej pary w Polsce. Internauci: A teraz wyobraźcie sobie Komorowskiego…

Dodano: 17.07.2017 [15:41]
Wizyta książęcej pary w Polsce. Internauci: A teraz wyobraźcie sobie Komorowskiego... - niezalezna.pl

foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Dziś po godz. 14. prezydent Andrzej Duda oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda przywitali na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego parę książęcą Cambridge Williama i Kate. Spotkanie to pierwszy punkt trzydniowej wizyty pary książęcej w Polsce – pierwszej w Europie Środkowo-Wschodniej i pierwszej poza krajami Wspólnoty Narodów, w której biorą udział ich dzieci, książę George i księżniczka Charlotta. Internauci komentują wizytę w mediach społecznościowych. W jej kontekście zwłaszcza jeden z filmików zwraca na siebie uwagę – z Bronisławem Komorowskim w roli głównej. 

Na Krakowskim Przedmieściu brytyjskich gości witały tłumy warszawiaków i turystów, wiele osób trzymało brytyjskie oraz polskie chorągiewki. Księżna Kate i Agata Kornhauser-Duda otrzymały bukiety kwiatów od dzieci stojących przy Pałacu Prezydenckim. Obie pary rozmawiały również z dziećmi przez dłuższą chwilę.

Spotkanie z polską parą prezydencką było pierwszym punktem trzydniowej wizyty pary książęcej w Polsce, w której biorą również udział ich dzieci, książę George i księżniczka Charlotta.

Obie pary książęca i prezydencka udadzą się potem do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie spotkają się z weteranami. Para książęca weźmie też udział w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami w wieżowcu Warsaw Spire. Wieczorem odbędzie się przyjęcie w Łazienkach Królewskich, na którym książę William wygłosi przemówienie.

Drugi dzień wizyty William i Kate spędzą w Gdańsku. Wizyta pary książęcej zakończy się w środę prywatnym spotkaniem w Belwederze z parą prezydencką. Następnie Kate i William udadzą się do Berlina.

Internauci puścili też wodze wyobraźni. Jak mogłoby to wyglądać z Bronisławem Komorowskim?

Wyobraźcie sobie – Komorowski przyjmuje parę książęcą Cambridge – Williama i Kate…🤣🤣

A teraz zamknijcie oczy i spróbujcie sobie wyobrazić Bronka i Ankę w swobodnej rozmowie z Parą Książęcą🤔🤔🤔🤔🤔😂

Frekwencja też całkiem niezła…