Komunistyczna Korea nie zamierza negocjować z Imperium Dobra


 

06:23 17 LIPIEC 2017
Korea Północna

Korea Północna nie chce negocjować z USA

POLITYKA

14:23 16.07.2017Krótki link
121451630

KRLD wyklucza możliwość negocjacji z USA ws. programu jądrowego.

Niedawne nawoływania USA do „zwiększenia światowego nacisku” na KRLDwykluczają jakikolwiek dialog o denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego, głosi komunikat opublikowany przez Koreańską Centralną Agencję Prasową (KCNA).

Rozmowy o „globalnych działaniach”, w których suwerenne państwo jest oskarżane o posiadanie możliwości samoobrony stanowią żywy przejaw polityki siłowej w stylu Trumpa, skierowanej na dbanie o interesy USA kosztem innych. To po prostu ostatnia desperacka próba tych, którzy stracili samokontrolę i są porażeni strategiczną pozycją KRLD — głosi komunikat.

W komunikacie podkreśla się, że „wszelkie bandyckie próby mobilizacji przez USA całego świata do udziału w kamapnii przeciwko suwerennemu państwu tylo dlatego, że znalzało się ono w niełasce Stanów Zjednoczonych, nigdy nie zadziałają we współczesnym świecie”.„Stany Zjednoczone powinny sobie uświadomić, że dopóki nie zaprzestaną wrogiej polityki woben KRLD, program jądrowy i rakietowy Korei Północnej nigdy nie stanie się przedmiotem negocjacji i dialog ws. denuklearyzacji KRLD nigdy nie będzie mozliwy” — pisze północnokoreańska agencja.

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s