Dwie urodziwe Polki przeciw multikulturalizmowi


 

Pikio.pl

Pikio.pl

Strona Główna Wiadomości Polityka To zdjęcie podbija internet. Dwie piękne Polki zjednoczyły się w „walce z…

 

To zdjęcie podbija internet. Dwie piękne Polki zjednoczyły się w „walce z Islamem” (FOTO)

Autor: Krzysztof Kolasiński

Cze 20, 2017

 

Co łączy Magdalenę Ogórek oraz Miriam Shaded poza ponadprzeciętną urodą, oraz tym, że obie były związane z partiami, które nie dostały się do Sejmu? Jak się okazuje, obie są również zagorzałymi przeciwniczkami ,,mutli-kulturalizmu”, czemu wyraz dały na wspólnej fotografii.

Była kandydatka na Prezydenta RP z ramienia SLD oraz niedoszła posłanka partii KORWIN spotkały się na konferencji „Islam jako wyzwanie dla Polski i Europy” zorganizowanej w budynku Sejmu. Dotyczyła ona problemów, a także zadań związanych z postępującym napływem islamskich imigrantów na teren Europy.

Wygląda na to, że obie Panie bardzo się polubiły, czego wyrazem była wspólna fotografia udostępniona przez Miriam Shaded. Nie szczędzi ona także miłych słów dla swojej dawnej, politycznej rywalki.

Po konferencji „Islam jako wyzwanie dla Polski i Europy” z kochaną, piękną i inteligentną Magdą Ogórek – napisała na Facebooku prezes Fundacji Estera.

Fani obu Pań wyrazili nadzieję, że będzie to początek ich dłuższej współpracy. Według nich nadal istnieje niedobór silnego i konserwatywnego kobiecego głosu w polskiej polityce.

facebook.com/miriam.shaded


źródło: facebook.com/miriam.shaded