Rosja ujawnia tajemnice zamachu na WTC


 

Pikio.pl

 

Pikio.plPikio.pl

 

 

Rosja UJAWNIA kto stał za zamachem na World Trade Center!

Autor: Wiadomości Pikio

Cze 19, 2017

 

fot. wikimedia

Rosyjska gazeta „Pravda” opublikowała na swoich łamach informację o planach rządu Federacji Rosyjskiej dotyczących ujawnienia zdjęć satelitarnych, które znajdują się jego posiadaniu. Mają one być „niezbitym dowodem” na to kto w rzeczywistości stoi za jednym z największych zamachów w historii – atakiem na World Trade Center.

Jak twierdzi rosyjska prasa, obóz Władimira Putina jest w posiadaniu zdjęć satelitarnych, które są niezbitym dowodem na czynny udział agencji rządowych USA w zamachu na World Trade Center 11 września 2001 roku.

Ujawnione zdjęcia mogą poważnie zaszkodzić stosunkom amerykańsko-rosyjskim. Przedstawiane, jako dobre, relacje na linii Trump-Putin nie układają się w rzeczywistości najlepiej. W tej sytuacji jednak, prezydent Stanów Zjednoczonych jest w pozycji uprzywilejowanej, gdyż ewentualne wina i gniew społeczeństwa spadnie na administracje poprzednie, a w szczególności Georga W. Busha.

Na temat przebiegu zamachu i autentyczności konkluzji śledczych grasuje wiele plotek i domysłów. To chyba najbardziej naszpikowany teoriami spiskowymi temat.

11 września 2001 roku dwa samoloty uderzyły w tak zwane Twin Towers na nowojorskim Manhattanie, drugi z nich w Pentagon, a trzeci po interwencji samych pasażerów rozbił się w Pennsylvanii.

W zamachu na wieże WTC zginęło ponad 3000 osób.

źródło: wolność24.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s