Promotorzy siłowych rozwiązań pod pręgierzem


WP Wiadomości

 

 

TVP

 

OPRAC. MAGDALENA NAŁĘCZ

35 min. temu

Ostre oskarżenia w programie TVP Info. Poseł PiS mówi o „łapówce” dla Donalda Tuska i krwi na rękach

– To co się dzieje, jest elementem politycznej łapówki dla Donalda Tuska, który teraz promuje siłowe rozwiązania relokacji – stwierdził w TVP Info Dominik Tarczyński. Poseł PiS uznał, że obecnie w Europie trwa wojna, za którą „ktoś wziął stołek”.

 

Donald Tusk

Donald Tusk (PAP, Fot: Adam Warżawa)

To nie są zamachy terrorystyczne, tylko regularna wojna – powiedział w TVP Info Dominik Tarczyński. Poseł PiS, powołując się na informację o udaremnianiu czterech zamachów tygodniowo w Wielkiej Brytanii, ostro komentował kolejne ataki, nie szczędząc słów krytyki Donaldowi Tuskowi.

Obserwuj

TVP Info

@tvp_info

.@D_Tarczynski w #Minęła20: to jest wojna cywilizacji, to nie zamachy terrorystyczne tylko regularna wojna #wieszwiecej

20:38 – 19 Jun 2017

 • 3939 podanych dalej

 • 8787 polubień

 • Twitter Ads info and privacy

  wp

  – To co się dzieje, to jest elementem politycznej łapówki dla Donalda Tuska, który teraz promuje siłowe rozwiązania relokacji, a wśród tych ludzi, tak samo jak w Berlinie, w Paryżu czy w Belgii, byli uchodźcy, którzy otrzymali dokumenty na greckich wyspach – powiedział.

  Na świecie trwa „wojna cywilizacji”

  Tarczyński dodał, że „te osoby, które promują siłowe rozwiązania, w pewnym pośrednim sensie dopuszczają do tych zamachów, mają krew na rękach, ktoś to musi powiedzieć”. – To jest wojna cywilizacji i my w Polsce tej wojny nie chcemy – stwierdził.

  Obserwuj

  TVP Info

  @tvp_info

  .@D_Tarczynski w #Minęła20: to co teraz się dzieje w Europie, to polityczna łapówka dla Donalda Tuska#wieszwiecej

  20:31 – 19 Jun 2017

 • 44 podane dalej

 • 1818 polubień

 • Twitter Ads info and privacy

  – Musimy powstrzymać nielegalną emigrację, nie mówimy o uchodźcach – powiedział Tarczyński i dodał, że osoby, które „się wysadzały, mordowały” to byli uchodźcy. – Byłem w Libanie trzy razy, rozmawiałem z ludźmi, którzy potrzebuję pomocy – opisywał. Jak stwierdził, jego rozmówcy powtarzali, że nie chcą nigdzie wyjeżdżać.

  WP Wiadomości