„LECZENIE GŁUPOTY”


wMeritum.pl

 

21:23:55

STRONA GŁÓWNA POLECANE MAGDALENA OGÓREK ZADRWIŁA Z LISA. „LECZENIE GŁUPOTY”

Magdalena Ogórek zadrwiła z Lisa.

Magdalena Ogórek zadrwiła z Lisa. „Leczenie głupoty”

Opublikowano: 19 Cze 2017Tags: hieronim bosh, leczenie głupoty, Magdalena Ogórek, prezydent Duda, Tomasz Lis, Twitter

 

Wpisy Tomasza Lisa na Twitterze są w ostatnim czasie przedmiotem licznych komentarzy. Nie chodzi bynajmniej o ich błyskotliwość, ale o skalę nienawiści, jaką ze sobą niosą. Do jednego z takich naczelnego „Newsweeka” postanowiła w dosyć zaskakujący sposób odnieść się Magdalena Ogórek.

Była kandydatka na fotel prezydenta z ramienia SLD zamieściła na swoim profilu w serwisie Twitter dwa zdjęcia. Jedno jest screenem wpisu Tomasza Lista, a na drugim znajduje się obraz Hieronima Bosha, niderlandzkiego malarza i rysownika przełomu późnego gotyku i wczesnego renesansu.

Szczególną uwagę Ogórek zwrócił wpis Lisa, w którym naczelny „Newsweeka” postanowił skomentować wizytę prezydenta Dudy na spotkaniu klubów „Gazety Polskiej”. Nikt nie ma lepszego wzroku w Polsce niż obywatel Duda. Na zaproszenie szamba odwiedził szambo i dostrzegł tam społeczeństwo obywatelskie. – napisał Lis, a jego wpis odbił się szerokim echem w przestani internetowej.

Magdalena Ogórek wybrała na tę okazję wyjątkowe dzieło Bosha pt. „Leczenie głupoty”. Chirurg usuwa tkwiący w głowie „kamień szaleństwa”. Dzieło, przyznacie, bardzo aktualne po latach. – napisała Ogórek, czyniąc oczywistą aluzję do wpisu Lisa. Jej post zdobył sporą popularność w mediach społecznościowych.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Obserwuj

Magda Ogórek @ogorekmagda

Dzień dobry!H. Bosch,”Leczenie głupoty”. Chirurg usuwa tkwiący w głowie „kamień szaleństwa”. Dzieło, przyznacie, bardzo aktualne po latach.

11:33 – 18 Jun 2017

  • 556556 podanych dalej

  • 1 8331 833 polubienia

  • Twitter Ads info and privacy

    Źródło, Fot.: Twitter.com/Ogórek