Bolek wraca do starej roboty


 

Advertisement

Przełącz na rozrywkę

Przełącz na Dziennik

 

Wałęsa: Zostałem wyprowadzony z równowagi. Będę uczestniczył we wszystkich wiecach i protestach

14.06.2017, 18:04 | Aktualizacja: 14.06.2017, 18:05

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa / Shutterstock

„Zostałem wyprowadzony z równowagi. Rzucono mi wyzwanie i stanę w szeregu na pierwszym miejscu” – zadeklarował w rozmowie z Wirtualną Polską Lech Wałęsa. Były prezydent oznajmił wcześniej, że w związku z „bezczelną i szkodliwą” działalnością PiS będzie uczestniczył we „wszystkich protestach”. Zerwał też „wszelkie kontakty” z publiczną telewizją do czasu odwołania Jacka Kurskiego.

Wałęsa ujawnił w rozmowie z Wirtualną Polską, że „został zdenerwowany, wyprowadzony z równowagi napaścią na Władysława Frasyniuka i przemówieniem Kaczyńskiego”.

 

W sobotę wieczorem protestujący z Obywateli RP siadali na jezdni, próbując zatrzymać przemarsz przed Pałac Prezydencki. Interweniowała policja. Były działacz opozycji Władysław Frasyniuk został siłą wyniesiony za ręce i nogi z Krakowskiego Przedmieścia. Odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Grozi mu do 3 lat więzienia. Jarosław Kaczyński stwierdził, że kontrmanifestujący „bronią barbarzyństwa” i „zachowują się jak kiedyś komuniści, którzy nie pozwalali na publiczne modlitwy”.

Czytaj więcej

Grożą mu nawet 3 lata więzienia. Władysław Frasyniuk odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta

W związku z coraz większą bezczelną szkodliwą działalnością obecnej ekipy pod nadzorem Jarosława Kaczyńskiego, zmuszony jestem do większego udziału obronnego. Od dziś będę uczestniczył we wszystkich, wszędzie wiecach , protestach i nie tylko , jeśli tylko czas i inne wcześniejsze zobowiązania nie będą z tym kolidować .Proszę o powiadamianie i uzgadnianie miejsce mojego czynnego udziału. L.Wałęsa – napisał dziś na Facebooku były prezydent.

 

Źródło: Media

Tagi: Lech Wałęsa, wiece, protesty