Kominy płacowe stworzone przez liberałów


WP Wiadomości  

 

KRZYSZTOF ZIEMIEC

 

OPRAC. ARKADIUSZ JASTRZĘBSKI

wczoraj (20:26)

Michał Szczerba w TVP: dlaczego nie mówicie o 90 tys. zł Sadurskiej?

Politycy opozycji rzadko przyjmują zaproszenie do programów Telewizji Polskiej, ale w sobotni wieczór do studia Wiadomości TVP przyszedł Michał Szczerba, poseł PO. – Byłem ciekaw, jakie pytania usłyszę w TVPiS – stwierdził, kiedy prowadzący Krzysztof Ziemiec podziękował mu za przybycie. Później oskarżył też telewizję publiczną o uprawianie propagandy na zlecenie PiS.

 

Michał Szczerba w TVP: dlaczego nie mówicie o 90 tys. zł Sadurskiej?

(PAP)

– Dlaczego nie powiedzieliście, że Małgorzata Sadurska po przejściu do PZU będzie zarabiać 90 tys. zł – pytał Szczerba w „Gościu Wiadomości„. – Zasada jest taka, że pytania zadaje dziennikarz – próbował mu przerwać Krzysztof Ziemiec.

Obserwuj

TVP Info

@tvp_info

.@MichalSzczerba: przyjąłem zaproszenie do programu #gośćwiadomości, gdyż byłem ciekawy jakie pytania zostaną mi zadane #wieszwięcej

20:00 – 10 Jun 2017

 • 44 podane dalej

 • 1212 polubień

 • Twitter Ads info and privacy

   

  Szczerba podkreślał, że abonament na TVP muszą płacić wszyscy, a nie tylko wyborcy PiS. Pytał też prowadzącego, czy nie wstydzi się pracy w, jak ocenił, upolitycznionej stacji i czy nie ma problemu z patrzeniem na siebie, gdy się goli. Przypominał również słowa byłego prezydenta USA Baracka Obamy, który podczas wizyty w Warszawie apelował o praworządność i wolne media.

  Obserwuj

  Michał Szczerba @MichalSzczerba

  Trzeba mówić im w twarz jak jest! https://twitter.com/dariopocztowski/status/873605708729786371 …

  20:27 – 10 Jun 2017 · Warsaw, Poland

 • 4848 podanych dalej

 • 240240 polubień

 • Twitter Ads info and privacy

  Kiedy Krzysztof Ziemiec zapytał posła PO o upublicznienie nowych taśm nagranych w restauracji „Sowa i Przyjaciele”, ten poradził mu, aby „się tym nie podniecał”. – To materiały przekazywane przez rządową prokuraturę rządowej telewizji – powiedział. Odnosząc się do nagrania słów ks. Kazimierza Sowy, stwierdził, że prawica miała kłopot z byłym już ks. Jackiem Międlarem.

  Obserwuj

  TVP Info

  @tvp_info

  .@MichalSzczerba: uważamy że w demokratycznym państwie, każdy obywatel ma prawo protestować, jeżeli to jest zgodne z prawem #gośćwiadomości

  20:04 – 10 Jun 2017

 • 33 podane dalej

 • 1010 polubień

 • Twitter Ads info and privacy

  Pytany o incydenty podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej Szczerba stwierdził, że „PO nie uczestniczy w tych partyjnych spotkaniach pod Pałacem Prezydenckim ani w kontrmanifestacjach”. – Uważamy że w demokratycznym państwie, każdy obywatel ma prawo protestować, jeżeli to jest zgodne z prawem – dodał.

  Na zachowanie posła Platformy zwrócił uwagę też drugi gość programu Paweł Grabowski z Kukiz’15 – Panie pośle, widzę, że jest pan w transie, za chwilę będzie mecz i będzie mógł pan pokrzyczeć – powiedział do Szczerby Grabowski.

  WP Wiadomości