PUTIN: ISTNIEJE TEORIA, ŻE TO SŁUŻBY AMERYKAŃSKIE ZABIŁY KENNEDY’EGO


Kresy - Portal Społeczności Kresowej

fot. theins.ru

PUTIN: ISTNIEJE TEORIA, ŻE TO SŁUŻBY AMERYKAŃSKIE ZABIŁY KENNEDY’EGO [+VIDEO]

 

5 czerwca 2017|0 Komentarze|w Ameryka, polityka, Rosja, Wydarzenia |Przez Michal Krupa

Władimir Putin udzielił wywiadu popularnej amerykańskiej dziennikarce Megyn Kelly z okazji 21 Forum Ekonomicznego w Sankt Petersburgu.

Podczas wywiadu, rosyjski prezydent był pytany o związki z Donaldem Trumpem i jego najbliższym otoczeniem. Putin kategoryczne odrzucił wszelkie sugestie, ze Rosja w jakikolwiek sposób próbowała ingerować w trakcie ostatnich wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Co więcej, Putin pozwolił sobie na wyrażenie opinii, że prezydent Donald Trump jest zwalczany przez te same siły, które według licznych teorii spiskowych są odpowiedzialne za zabicie prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

 

Istnieje teoria, że amerykańskie służby wywiadowcze zorganizowały zabójstwo Kennedy’ego, więc jeśli ta teoria jest prawdziwa, a nie można tego wykluczyć, to co może być łatwiejsze w dzisiejszych czasach niż wykorzystanie wszystkich środków technicznych dostępnych służbom i wykorzystanie tych środków do przeprowadzania pewnych ataków a następnie wskazywanie palcem na Rosję – powiedział Putin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Putin: Państwa członkowskie NATO są wasalami USA

Kresy.pl / NBC News