Chodzony wokół śmierci Leppera


 

Pikio.plPikio.pl

 

 

Mamy fragmenty nagrania, które ma wyjaśnić tajemniczą śmierć Leppera

Autor: Krzysztof Kolasiński

Cze 2, 2017

 

 

fot. youtube

Były senator z ramienia Samoobrony twierdzi, że posiada nagranie, które powstało tuż przed śmiercią Andrzeja Leppera. Jego zdaniem jest ono niezbitym dowodem, że polityk wbrew ustaleniom służb wcale nie popełnił samobójstwa.

Były senator, a obecnie szef rolniczego OPZZ – Sławomir Izdebski – w ubiegłym tygodniu złożył do ministra sprawiedliwości wniosek o wznowienie śledztwa dotyczącego tajemniczej śmierci lidera Samoobrony. Twierdzi on, że dotarł do dokumentów ujawniających kulisy polsko-rosyjskich negocjacji gazowych, które miały mieć związek ze sprawą.

Drugim dowodem ma być nagranie wideo, które powstało na kilka dni przed śmiercią Leppera. Według przedstawionego Wirtualnej Polsce przez Izdebskiego fragmentu lider Samoobrony sugerował na nim, że planowane jest jego zabójstwo.

(…) Podjąć skuteczną walkę w tym kierunku, żeby wykończyć Leppera – miał mówić na kilka dni przed swoją śmiercią lider Samoobrony.

Wymieniał on także nazwiska polityków takich jak Pawlak, Kamiński, Tusk, Schetyna, Rokita, czy Miller. Izdebski nagranie dostać miał od informatora i to on zapewnił go, że nagranie powstało na kilka dni przed śmiercią Leppera.

Nie wyjaśnia jednak, dlaczego jego zdaniem zwrot ,,wykończyć” z pewnością odnosi się do zabójstwa, a nie na przykład kariery politycznej.

To najprawdopodobniej przez to nagranie prokuratura postanowiła się ponownie zająć tajemniczym samobójstwem Leppera. Nie wiadomo kiedy poznamy jego pełną treść.