SĘDZIA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO POWIEDZIAŁ PRAWDĘ O ELITACH III RP


Gazeta Warszawska

BRAWO SĘDZIA MORAWSKI! SĘDZIA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO POWIEDZIAŁ PRAWDĘ O ELITACH III RP

  • 26 Maj 2017
  • Napisane przez  IPW

 

 

fot: YTfot: YT

Bieganie zagranicę ze skargami i donosami na polski rząd witane jest przez lewactwo i odsuniętych od władzy koryciarzy oklaskami. Mało tego, każdy taki atak na legalne polskie władze poczytywany jest, jako działalność niemal patriotyczna zaś każdy polityk obcego państwa, który pozytywnie na te donosy reaguje okrzyczany zostaje natychmiast wielkim przyjacielem Polski i Polaków.

A co się dzieje, jeżeli ktoś taki jak sędzia TK, Lech Morawski odważy się poza granicami Polski stanąć w prawdzie i mówić pozytywnie o działaniach polskich władz oraz zdecyduje się ujawnić patologie, z jakimi mieliśmy do czynienia w Trybunale Konstytucyjnym, Sądzie Najwyższym czy ogólnie mówiąc w wymiarze sprawiedliwości?

Jak zareagował lewacki salon, kiedy sędzia Morawski poinformował Zachód o skali korupcji odziedziczonej po poprzedniej ekipie, z którą zmagać się musi rząd premier Beaty Szydło?

Lewactwo bije na alarm i grzmi tak jak grypsująca publicystka postkomunistycznej „Polityki”, Ewa Siedlecka pisząc: Dubler sędziego TK publicznie poniża Trybunał i skarży na Polskę. Dalej Siedlecka ostrzega: Na razie mamy Trybunał Konstytucyjny, w którym PiS ma ponad połowę składu, czyli nie ma szans, by jakakolwiek sprawa została rozstrzygnięta nie po myśli PiS. A jak reagowała Siedlecka, kiedy TK całkowicie zdominowany był przez nominatów okrągłostołowej sitwy?

Ona wtedy siedziała cicho, a więc zawłaszczenie trybunału przez piewców III RP w ogóle jej nie przeszkadzało. Siedlecka przebudziła się dopiero, kiedy zapanowała, jako taka równowaga w składzie trybunału. Jak widzimy tym wszystkim mentalnym totalniakom trudno jest ukryć swoje komusze instynkty nieudolnie maskowane sloganami o demokracji i państwie prawa. Bolszewicka słoma jak zwykle wyłazi im z buciorów.