Unia Europejska nie stoi po stronie ofiar


ParezjaParezja

 

Miriam Shaded: Unia Europejska stoi po stronie oprawców, nie ofiar

Przez

Agnieszka Malinowska

  • 22 maja 2017

 

„Unia pomaga nielegalnym imigrantom, którzy roszczą sobie prawo do pomocy” – stwierdziła Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera. 

Miriam Shaded gościła ostatnio w Telewizji Republika. Wypowiedziała się na temat uchodźców, islamu, Unii Europejskiej i prześladowanych chrześcijan. Twierdzi, że Unia Europejska pomaga tylko nielegalnym imigrantom, a są to zazwyczaj osoby niezweryfikowane, bo większość z nich wyrzuca dokumenty lub są one po prostu fałszywe.

„Jeśli chodzi o wyznawców islamu, oni są wychowywani w takiej ideologii, która każe prześladować niewiernych” – powiedziała. Prezes Fundacji Estera podkreśliła także, że ilość gwałtów w Europie jest ogromna, lecz jest to temat pomijany, a Unia Europejska chroni oprawców, nie ofiary.

Pochwaliła też polski rząd, który nie zamierza przyjmować do Polski żadnych uchodźców, którzy nie są osobami potrzebującymi.

„Jestem za propagowaniem wszelkiego rodzaju pomocy. (…) Pomoc powinna być skierowana do tych najbardziej potrzebujących poprzez udzielanie wiz, pomoc w ambasadach. Nie jest to pomoc, jaką oferuje Unia Europejska” – zakończyła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s