Adaptacja Obamów do życia


Tłumaczenie automatyczne

USA

Jak Obamas dostosowują się do życia teraz

Megan Friedman, Harper Bazaar 12 godzin temu

 

kredyt Zdjęcie: Getty

Od Bazar Harpera

Jak to jest radzić sobie z normalnego życia po ośmiu latach w najtrudniejszych możliwych kontroli? Barack i Michelle Obama są dowiedzieć, że obecnie, i to najwyraźniej obejmuje wiele golfa i SoulCycle.

W tym tygodniu Ludzie pokrycie historia skupia się na byłego prezydenta i pierwszej damy, a jak oni dostosowując się do życia poza biurem. Nie mów do magazynu, ale wiele ich zaufanych i byłych pracowników ujawniły szczegółów o tym, jak żyją teraz.

Te dni, nadal mają zatrudnia 20 osób i posiada biura w dzielnicy West End w Waszyngtonie Zarówno Obama są pisanie książek, a oni również planuje Centrum Prezydencki Obama w Chicago South Side. Politycznie jest prezydent Obama oczekuje , aby pomóc Demokratów wsparcie podczas wyborami parlamentarnymi w 2018 r.

Prezydent Obama nadal nie może jechać ze względów bezpieczeństwa, a to było coś, czego szukał naprzód robić poza biurem. Ale on nadal zadowolony z mniejszej siły bezpieczeństwa. „Jeśli chce się wyjść na obiad w sobotę, że nie bierze zespoły ludzi i godzin wcześniej”, jego szef sztabu, Anita Breckenridge, powiedział People . „Wiesz? To naprawdę uwolnienie.”

Jeśli chodzi o chłodnym skórzanej kurtce Prezydent Obama nosił w marcu , ku uciesze Internet? Najwyraźniej miał go cały czas, ale czułem, że nie był prezydencki nosić go, gdy był w biurze:

kredyt zdjęcie: Shutterstock / AP

Michelle cieszy zamiar SoulCycle, i naturalnie, przywraca zdrowy prowiant z nią codziennie do biura. Jej mąż nadal nie bardzo wie, jak korzystać z ekspresu. Ale jedna rzecz pozostaje ta sama: on wciąż blisko wiceprezydenta Bidena , a dwie gry w golfa co jakiś czas. Dzięki Bogu.