Ukrainiec wypiął swoje gołe cztery litery na Eurowizję


WPROST.pl

Pokazał nagie pośladki do kamery na Eurowizji. Trafił do aresztu

Dodano: dzisiaj 08:500 01

Zatrzymany Witalij Sediuk

Zatrzymany Witalij Sediuk / Źródło: Facebook / Arsen Avakov

Ukraińska policja zatrzymała mężczyznę, który podczas konkursu Eurowizji pokazał do kamery nagie pośladki – podaje agencja Reutera.

O zatrzymaniu mężczyzny poinformował ukraiński minister spraw wewnętrznych Arsen Awakow.

W sobotę 13 maja w Kijowie odbył się tegoroczny finał Konkursu Piosenki Eurowizji. Po raz pierwszy w historii imprezy wygrał reprezentant Portugalii, jednak szerokim echem odbił się również występ ubiegłorocznej zwyciężczyni, Dżamali. Podczas jej występu, na scenę wtargnął jeden z widzów. W pewnym momencie mężczyzna owinięty we flagę Australii pokazał do kamery nagie pośladki. Incydent był szeroko komentowany w mediach społecznościowych, a po sieci krążą zdjęcia, na których widać moment pokazania pośladków.

Zobacz obraz na Twitterze

Zobacz obraz na Twitterze

Obserwuj

Ana Sofía Lechuga @sofiscarolla

Vitalii Sediuk besó a Will Smith, atacó a Kardashian y regaló hortensias a Madonna antes de enseñar el culo en Eur… http://ift.tt/2reXyZb

13:17 – 14 May 2017

  • 11 podany dalej

  • polubień

  • Szef MSW Ukrainy w niedzielę poinformował, że mężczyzna, który niespodziewanie znalazł się na scenie to Witalij Sediuk, obywatel Ukrainy. Awakow napisał na Facebooku komunikat w tej sprawie. Sediuk miał przyznać, że chciał „zrealizować swoje hobby”. Dowcipniś osiągnął to, co zamierzał, ale władze Ukrainy potraktowały go już całkiem serio. Mężczyzna został zatrzymany na 72 godziny. Teraz grozi mu kara grzywny, a nawet do pięciu lat więzienia.

    / Źródło: Reuters