Lisia błyskotliwość


wMeritum.pl

 

 

 

 

On to naprawdę napisał. Żenujący komentarz Tomasza Lisa nt. rozmowy Dudy z Macronem.

On to naprawdę napisał. Żenujący komentarz Tomasza Lisa nt. rozmowy Dudy z Macronem. „Żart na poziomie gimbazy”

Opublikowano: 14 maja 2017Tags: Duda, Lis, macron, pałeczka, prezydent, żart

 

Kiedy zobaczyliśmy ten tweet przecieraliśmy oczy ze zdziwienia. Początkowo myśleliśmy, że to fake, ale nie! On to naprawdę napisał! Tomasz Lis w wyjątkowo żenujący sposób skomentował pierwszą rozmowę Andrzeja Dudy z nowym prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem.

W piątek wieczorem Andrzej Duda przeprowadził rozmowę telefoniczną z prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem. Prezydenci Polski i Francji umówili się wstępnie na pierwsze spotkanie na marginesie najbliższego szczytu NATO – poinformował Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski.

Rozmowa trwała kilkanaście minut. W jej trakcie przywódcy państw ustalili m.in., iż Emmanuel Macron podejmie się roli gospodarza szczytu Trójkąta Weimarskiego w pierwszym dogodnym terminie. Francuski polityk odniósł się również do swoich wypowiedzi nt. Polski, którymi szokował podczas kampanii wyborczej. Powiedział, że chciałby podjąć dyskusję na tematy dotyczące modelu rynku wewnętrznego i konkurencji na rynku wewnętrznym – podkreślił Krzysztof Szczerski.

Powiedziałem, że liczę bardzo, na to, że otwarcie nowej prezydentury we Francji ten właśnie reset umożliwi. Pan prezydent przyznał, że też bardzo by chciał, by te relacje pomiędzy Francją i Polską układały się dobrze. Tutaj mieliśmy obydwaj absolutnie jednakowe zdanie – oznajmił Duda.

Duda dodał również, że przekazuje Emmanuelowi Macronowi pałeczkę najmłodszego prezydenta w Europie.

Słowa prezydenta Polski wyjątkowo rozbawiły Tomasza Lisa, który opublikował na Twitterze wyjątkowo żenujący wpis. Duda o Macronie- „przekazuję mu pałeczkę najmłodszego prezydenta w Europie”. Coś mi mówi, panie Adrianie, że Macron woli swoją pałeczkę – napisał.

Obserwuj

Tomasz Lis @lis_tomasz

Duda o Macronie- „przekazuję mu pałeczkę najmłodszego prezydenta w Europie”. Coś mi mówi, panie Adrianie, że Macron woli swoją pałeczkę.

01:04 – 14 May 2017

 

  • 4646 podanych dalej

 

 

  • 573573 polubienia

 

Tak. On naprawdę to napisał.

14 May

Tomasz Lis @lis_tomasz

Duda o Macronie- „przekazuję mu pałeczkę najmłodszego prezydenta w Europie”. Coś mi mówi, panie Adrianie, że Macron woli swoją pałeczkę.

Obserwuj

Patryk @PatrosRoz

@lis_tomasz Lisku Wieśku, Twoje żarty są na poziomie gimbazy… dorośnij bo nie jesteś śmieszny, tylko żałosny. Prezydenta imie to Andrzej, chamie!

01:31 – 14 May 2017

 

  • 33 podane dalej

 

 

  • 3434 polubienia

 

źródło: prezydent.pl, Twitter
Fot. Wikimedia/Silar