Zandbergowe krytyki


Advertisement

Tok FM

 

Zandberg: Schetyna jest cynikiem. Myślał, że zagra sobie prawicową melodyjkę

nat

12.05.2017 15:07

 

  • Schetyna jest cynikiem, który myślał, że zagra sobie prawicową melodyjkę – ocenił Adrian Zandberg w TOK FM.

Adrian Zandberg w audycji „A teraz na poważnie” Mikołaja Lizuta zasugerował, że szefowi Platformy Obywatelskiej ”imponuje” Jarosław Kaczyński. W ten sposób odniósł się do stanowiska Grzegorza Schetyny, który kilka dni temu powiedział, że Polska nie powinna przyjmować uchodźców.

  • Grzegorz Schetyna stając po stronie takich poglądów, wykazał się brakiem przyzwoitości. Widać, że Schetynie strasznie imponuje Kaczyński – podkreślił. 

Przypomnijmy. Dzisiaj Grzegorz Schetyna był gościem Poranku Radia TOK FM. W rozmowie z Jackiem Żakowskim nie odpowiedział na pytanie, dlaczego jest za tym, „żeby (uchodźcy) nie przyjeżdżali do Polski”. 

Zandberg uważa, że PO wypowiadając się na temat uchodźców, walczy o elektorat PiS.

  • Nie wiem, czy w przyszłym tygodniu, jeżeli słupki sondażowe panu Schetynie podpowiedzą, nie zmieni imię na Jarosław, a za dwa tygodnie czy nie zmieni nazwę partii na Platforma i Sprawiedliwość – powiedział Zandberg. 

I dodał: Możemy wspierać się o to, jak ma wyglądać skuteczna polityka migracyjna. Ale jeżeli ktoś mówi, że Polska nie może przyjąć ani jednego uchodźcy to znaczy, że po prostu kłamie – podsumował jeden z liderów partii Razem. 

 

TokFm