Przemyślenia Pana Korwina-Mikke


WPROST.pl

Korwin-Mikke: Lepiej, by 13-latka wyszła za mąż, niż sypiała z byle kim, jak Europejki

Dodano: wczoraj 19:0920 10514192

Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke / Źródło: Newspix.pl / MIchal Fludra

Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny wywołuje żywe reakcje swoimi wypowiedziami. Tym razem wywołał burzę, pisząc o cygańskich dzieciach.

Na łamach swojego bloga Korwin-Mikke opublikował tekst, który z pewnością jeszcze długo będzie komentowany. Już sam tytuł zapowiada sporą dawkę kontrowersji. „Zabijanie całych narodów” to tekst, w którym polski europoseł pisze o zwyczajach Romów. Szczególnie chwali praktykę wczesnego wydawania za mąż romskich kobiet. „Dziewczyny wydawano za mąż gdy tylko dojrzały fizycznie – uważając (słusznie!), że lepiej, by 13-latka wyszła za mąż, niż by sypiała z byle kim, jak to robią Europejki” – stwierdził w swoim stylu polityk.

Zdziwią się Ci, którzy sądzą, że to najmocniejsza teza tekstu Janusza Korwin-Mikkego. Dalej pisze on, że wysoka umieralność Romów to bardzo korzystny dla tej grupy etnicznej wskaźnik. „15% dzieci cygańskich umierało. I bardzo dobrze: dzięki temu nie było nadmiaru ludności cygańskiej… I byli zdrowi – mimo nie zażywania tylu lekarstw, co Europejczycy – bo umierają przecież dzieci chorowite” – pisał.

Na uzupełnienie swoich przemyśleń europoseł stwierdza, że Cyganie są mniej inteligentni, niż Żydzi. Dodaje szybko, że jego zdaniem Żydów już w rzeczywistości nie ma. Pozostają tylko Izraelczycy, którzy według niego bardzo się od Żydów różnią. „Prawdziwy Żyd” na widok pistoletu kulił się wołając >>Aj-waj<< – Izraelczyk bez wahania zabija z tego pistoletu wrogów – zwrócił uwagę.

/ Źródło: korwin-mikke.pl