Pięściarz z wizytą u gwiazdora Wojewódzkiego


Pikio.pl

 

Adamek PONIŻYŁ Wojewódzkiego. Nikt w historii programu tak nie obraził prowadzącego

fot. TVN

fot. TVN

Tomasz Adamek wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego na antenie TVN i obraził prowadzącego tak jak nikt wcześniej w historii programu. Niektórzy nawet zastanawiają się, dlaczego bokser zgodził się na występ, skoro ma takie zdanie o gwieździe TVN-u. Z kolei antyfani dziennikarza są dumni z pięściarza i cieszą się z tego, że dziennikarz TVN został poniżony na wizji.

Nie od dziś wiadomo, że Tomasz Adamek to postać kontrowersyjna o ciętym języku. Nic więc dziwnego, że widzowie oczekiwali programu pełnego emocji. Każdy był przekonany, że znany z mocno konserwatywnych poglądów bokser wda się w polityczno-światopoglądową polemikę z prowadzącym, który jest zadeklarowanym liberałem.Takich słów jednak nikt się nie spodziewał.

W trakcie rozmowy pięściarz wyjawił, że nie pozwoliłby swoim córkom umawiać się z kim innym niż Polak.

– Nie ma takiej opcji – mówił.

Dodał również, że te nie lubią czarnoskórych mężczyzn. Wtedy Wojewódzki zapytał czy nie przeszkadzałoby mu, gdyby jego córki zaczęły spotykać się z nim. Wtedy Adamek uderzył w prowadzącego mówiąc, że nie byłoby na to szans, bo ten „nie chodzi do kościoła, jest kobieciarzem i mówi prawdę tylko wtedy, kiedy się pomyli„. Bokser dodał również, że Wojewódzki jest „zniewolony przez szatana„.

Adamek wzbudził sporo kontrowersji wyjawiając, iż znalazł chłopaka dla swojej starszej córki i to samo zamierza zrobić z młodszą, która ponoć jest tą perspektywą zachwycona. To nie pierwsza wypowiedź znanego boksera, która wywołuje lawinę komentarzy. Wcześniej zdradził, że cieszyłby się, gdyby Polską rządził ojciec Rydzyk. Powtarzał również, że geje i lesbijki są wypaczeniami. Na kontrze stoi do niego Dariusz Michalczewski, który aktywnie wspiera środowiska LGBT.

Konrad Dobrzański

Konrad Dobrzański

Tropiciel hipokryzji w życiu politycznym, pasjonat historii i dobrego filmu.