Agencja”Lampart Detektywi” przedstawia swoją wersję egipskich wydrzeń


Pikio.pl

 

Śmierć Magdy Żuk. Druga agencja detektywistyczna wkracza do akcji i ujawnia

fot. Facebook/Magdalena Żuk

fot. Facebook/Magdalena Żuk

##W rozwikłanie tajemnicy śmierci Magdaleny Żuk zaangażowała się druga agencja detektywistyczna. „Lampart Detektywi” przedstawiła swoją, zatrważającą wersję wydarzeń.

Do tej pory wokół historii wyjazdu Magdaleny Żuk do Egiptu narosło wiele spekulacyjnych teorii. Za sprawę wzięli się masowo internauci, którzy przedstawiają bardzo zróżnicowane wersje wydarzeń. Teraz do akcji wkracza zespół licencjonowanych detektywów.

Agencja Lampart Detektywi ujawniła swoje ustalenia. Według nich Polka padła ofiarą zorganizowanej grupy przestępczej. Jeszcze w kraju została uwiedziona i zaproponowano jej pracę w Egipcie.

Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu – czytamy w oświadczeniu Lampart Detektywi.

Według agencji Magda miała pracować jako „dziewczyna do towarzystwa” – modelka lub hostessa. Często w takich sytuacjach kobiety, które znajdują się już poza granicami swojego kraju zmuszane są do prostytucji.

-_Tym, które mają pewne obawy obiecuje się dodatkowo, iż świadczone przez nie usługi nie mają tła erotycznego i nie będą wykorzystywane seksualnie, co dopiero później mimowolnie nabiera owych barw, kiedy dziewczyny nie mogą się już wycofać, ponieważ są szantażowane materiałami zebranymi podczas świadczenia ich usług, lub podawane im są silnie uzależniające narkotyki, gdzie z czasem groźba odmową ich podania sprawia, że dziewczyny stają się bezwzględnie posłuszn_e – pisze agencja.

Dziewczyna zdawszy sobie sprawę ze swojego tragicznego położenia mogła się zbuntować. Wówczas, jak tłumaczą detektywi, przestępcy podjęli działania blokujące jej możliwość powrotu do kraju.

Grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki. Błędy te pozwoliły nam na podjęcie próby rekonstrukcji powiązań wynikających z masowych działań międzynarodowej organizacji przestępczej sterowanej przez Polaków i kilku cudzoziemców działających operacyjnie z minimum 3 niezależnych miast w Polsce – dowiadujemy się z oświadczenia.

Michalina Kobla

Michalina Kobla

Redaktorka PIKIO.PL