Doniesienia z Hurghady


 

Pikio.pl

Pikio.pl

 

Znajomy rezydenta z Egiptu. To Mahmoud K. jest odpowiedzialny za śmierć Magdy Żuk (VIDEO)

Autor: Przemysław Terlecki

Maj 9, 2017

 

fot. pexels, facebook.com/MagdaLena Zuk

Jak donosi znajomy Mahmouda K., rezydenta, który miał opiekować się Magdaleną Żuk w Hurghadzie, za całą tragedią 27-letniej Polki stoi właśnie Egipcjanin. Mężczyzna, który oskarża Mahmouda K., zna go dobrze, gdyż sam jeszcze do niedawna pracował jako rezydent i miał dobry kontakt z zamieszanym w sprawę Polki mężczyzną.

Były rezydent, który chce pozostać anonimowy, nie ma wątpliwości, że to Mahmoud K. stoi za całą tragedią 27-latki. Jak mówi, K. uchodzi w Hurghadzie za prawdziwego Casanovę. Dzięki swoim wpływom Egipcjanin „bierze pod skrzydła” samotne kobiety w hotelu, odurza je tabletkami gwałtu, a potem robi z nimi, co chce.

On jest numer jeden w podrywaniu. Taki Casanova w Hurghadzie. Tam naprawdę nie było żadnej depresji. To właśnie on daje kobietom takie tabletki, nazywają się tramadol, wrzuca je do drinków i robi potem z nimi, co chce – mówi były rezydent.

Mężczyzna nie wierzy też w wersję o samobójstwie Polki, która miała wyskoczyć ze szpitalnego okna z wysokości drugiego piętra i doprowadzić tym do pęknięcia krwiaka w klatce piersiowej. Były rezydent tłumaczy, że to, co w Polsce nazywamy „drugim piętrem”, w Egipcie mieści się na poziomie pierwszego piętra. Ponadto, znając Mahmouda K., ma pewność, że Magdalena Żuk nie popełniła samobójstwa.

Drugie piętro tam w Egipcie, to w Polsce jest pierwsze. No to jak mogła zginąć po skoku z takiej wysokości? To na pewno nie było samobójstwo – mówi znajomy rezydenta z Hurghady.