Histeria szofera


 

wPolityce.pl

 

Histeria Frasyniuka na łamach „GW”: „Jeśli Europa znajdzie się w rękach takich ludzi jak Kaczyński, Orban czy Le Pen, o wolności będziemy mogli tylko marzyć”

opublikowano: wczoraj

autor: Adam Chelstowski/Fratriaautor: Adam Chelstowski/Fratria

 

Jeśli Europa znajdzie się w rękach takich ludzi jak Kaczyński, Orban czy Le Pen, jeśli przyjmie standardu panujące w putinowskiej Rosji, o wolności będziemy mogli znów tylko marzyć

— grzmi na łamach „Gazety Wyborczej” Władysław Frasyniuk, który zachęca tym samym do wzięcia udziału w Marszu Wolności, który dziś o 13 wyruszy z placu Bankowego.

Zdaniem Frasyniuka, wolności w Polsce trzeba strzec i w jej imieniu protestować, by żadnej władzy nie przyszło do głowy, żeby ją ukraść. Tym samym histerycznie zachęca do wyjścia na ulicę.

Wyjdźmy dziś na ulicę, jeśli nie chcemy być upokarzani kłamstwem i paskudną propagandą, opluwani przez partyjnych czynowników, którzy śnią o władzy dyktatorskiej, rządzeni przez ogarniętych fobiami i kompleksami, bici podczas demonstracji, przeczołgiwani w fabrykowanych śledztwach, wsadzani do więzień pod zmyślonymi zarzutami

— pisze Frasyniuk.

Trzeba przyznać, że dobrze opisał sytuacje, do których dochodziło za czasów rządu PO-PSL. Ale żeby nie było zbyt lokalnie, Frasyniuk – jak na prawdziwego kosmopolitę przystało – martwi się również o wolność w Europie.

Upominamy się o swoje, ale pokazujemy też solidarność z ludźmi, którzy teraz mają rozstrzygnąć, jakie będzie oblicze wolności ich kraju. Nie chcemy grać, a w zasadzie być bezwolnymi pionkami w drużynie Władimira Putina, gdzie rozgrywającymi są Jarosław Kaczyński ze swoją świtą, Viktor Orban czy marząca o prezydenturze Francji Marine Le Pen

— twierdzi Frasyniuk i dodaje, że jeśli nie będziemy walczyć, ramię w ramię z KODi opozycją, o wolność, to putinowskie porządki rozgoszczą się u nas na długo.

Wydaje się, że Władysław Frasyniuk coraz bardziej zatraca się w swojej nienawiści do obozu rządzącego i zaczyna tworzyć alternatywną rzeczywistość, w której jest tak, jak było, tylko lepiej.

ZOBACZ TAKŻE: Absurdalne nawoływania Gajewskiej i Thun z PO: „Cała Bruksela jedzie na Marsz Wolności!” i „Nie możemy oddać wolności za 500 zł!” WIDEO

wkt/Gazeta Wyborcza

Zdjęcie Kronika kłamliwej histerii

autor: Kronika kłamliwej histerii

Kronika kłamliwej histerii wymierzonej w demokratycznie wybrane władze RP. Kronika kłamliwej propagandy