Istnieje domniemanie, że TVN jest umoczona w przygotowaniach do antynarodowych wystąpień


WP Wiadomości

 

wp

TVN

 

KAMIL SIKORA

wczoraj (16:47)

Pracownik Szydło przekonuje, że TVN organizuje marsz PO. Mamy oświadczenie

TVN organizuje sobotni marsz PO? Taki zarzut podbija prawicową część internetu. Wszystko za sprawą pracownika Kancelarii Premiera, który na swoim koncie na Twitterze zamieścił zdjęcia ciężarówek z logotypami TVN na pl. Konstytucji. Poprosiliśmy o komentarz biuro prasowe telewizji, która zapewnia, że nie pracuje dla żadnych partii politycznych.

 

Wpis Pawła Rybickiego z Kancelarii Premiera

Wpis Pawła Rybickiego z Kancelarii Premiera (Twitter, Fot: Rybitzky)

Marsz Platformy Obywatelskiej przejdzie z pl. Bankowego na pl. Konstytucji. Politycy największej partii opozycyjnej wszystkimi sposobami zabiegają o frekwencję, a prawica krytykuje ich za przygotowanie spotu z udziałem dziecka (choć PiS też publikowało reklamówki wyborcze z nieletnimi). Teraz prawicowa część Twittera i portale popierające Dobrą Zmianę zelektryzował inny temat związany z sobotnim marszem.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Obserwuj

Paweł Rybicki

@Rybitzky

Czyzby scene na marsz PO przywiozly ciezarowki TVN?;)

10:10 – 5 May 2017

  • 503503 podane dalej

  • 802802 polubienia

  • wp

    Pracownik Kancelarii Premiera Paweł Rybicki zamieścił na swoim koncie na Twitterze zdjęcia z pl. konstytucji, na których widać ciężarówki z logotypem TVN. „Czyżby scenę na marsz PO przywiozły ciężarówki TVN?” – napisał. Opublikowany o godz. 10 rano (ciekawe godziny pracy obowiązują w KPRM) wpis błyskawicznie rozszedł się po sieci, podają go dalej posłowie PiS i prawicowi publicyści.

    Co na te zarzuty TVN? Szef Zespołu PR Grupy TVN Joanna Górska w oświadczeniu przesłanym WP informuje: „Agencja TVN świadczy komercyjne usługi techniczne oraz wynajem sprzętu dla firm producenckich. Agencja TVN nie świadczy usług komercyjnych dla żadnych partii politycznych i nie ma nic wspólnego z organizacją jutrzejszego marszu”.

    WP Wiadomości