O tym, jak Rosjanie dostaną darmową ziemię


do Pravda.RuENG RUS PT FR

 

12 KWIETNIA 2017 O 14:53

 

ŹRÓDŁO DO PRAVDA.RU

DZISIAJ O 11:30

Oleg Nilov – o tym, jak Rosjanie dostaną darmową ziemię

EKSPERTYZA

Zgodnie z projektem ustawy, Rosjanie ustalone prawo do bezpłatnego otrzymania państwowego lub komunalnego gruntu. I dotyczy to nie tylko w regionie Dalekiego Wschodu, ale w całej Rosji.

Oleg Nilov

Projekt ustawy ma na celu „realizacji i rozwoju pewnych zasad konstytucyjnych użytkowania terenu przez ludzi jako podstawę swego życia i pracy.”

Nawiasem mówiąc, według statystyk, najwyższa liczba wydanych „Daleko ha” wypada w regionie Chabarowska Rosji.

„Pravda.Ru” poprosił o komentarz do deputowanego Dumy Państwowej, wiceszef frakcji „Sprawiedliwa Rosja”, członek Dumy Państwowej Komisji Transportu i budowlanej Oleg Nilov.

– Trzeba Dumie Państwowej projekt ustawy, który proponuje przyznanie hektar ziemi dla obywateli Rosji – na terenie nie tylko Federal District Dalekiego Wschodu, a na terenie całego kraju. Proszę wyjaśnić naszym czytelnikom, co dokładnie.

  • Historia nie jest niczym nowym. Ta ustawa została wprowadzona dawno temu, uznano w Dumie. Zaledwie rok wcześniej ustawy został wprowadzony. Następnie został nazwany „Na ziemi”. Przed miejsce znane Trutnew i spotkanie Putina na których omawiano ideę ha Dalekim Wschodzie. W „wersja Far East of” wersji projektu ustawy nadal utrzymywała, to też dobrze. Projekt pilotażowy dały wyniki: dziesiątki tysięcy osób wyraziło chęć zdobycia ziemi, nawet na Dalekim Wschodzie. Uważamy, że nadszedł czas, aby rozprzestrzeniać się bez dokręcania działanie tego konkretnego prawa. My zostały zmienione w celu rozszerzenia jej stosowania na całym terytorium. W szczególności, dla obywateli – szczególnie tych, którzy pracowali przez całe życie, dostaje nędznych emerytur; obywateli, którzy mieszkają w obudowie awaryjnego, nie odpowiadają standardom. A dziesiątki milionów. Istnieje wiele innych kategorii. Ziemia – ogromna ilość. Mówimy o gruntów miejskich i państwowych. Eksperci szacują, że dziesiątki milionów hektarów różnym statusie. Oni po prostu znikają. Grunty orne zarośnięte lasy.

Yandex

Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/expert/21-04-2017/1331451-zemlya-0/