Radio Zet: kierowca premier Szydło usłyszy zarzuty?


małopolskie - NaszeMiasto.pl

 

Radio Zet: kierowca premier Szydło usłyszy zarzuty?

Autor: Bartosz Dybała

2017-04-19, Aktualizacja: wczoraj 19:08 źródło: Naszemiasto.pl

 

(© archiwum GK)

MASZ ZDJĘCIEDO TEGO TEMATU?

WYŚLIJ

Kierowca premier Szydło może usłyszeć zarzuty za współsprawstwo wypadku w Oświęcimiu – poinformowało Radio Zet. „Może na to wskazywać materiał dowodowy zebrany przez śledczych, a także praktyka w podobnych sprawach” – czytam na stronie radia.

 

    Jak poinformowało właśnie Radio Zet, kierowca premier Szydło może usłyszeć zarzuty za współsprawstwo wypadku w Oświęcimiu. „Może na to wskazywać materiał dowodowy zebrany przez śledczych, a także praktyka w podobnych sprawach.
    Śledztwo ma się zakończyć w czerwcu” – czytamy na stronie radia. „Nawet jadąc w kolumnie na sygnale kierowca zobowiązany jest do zachowania szczególnej ostrożności” – powiedziała dziennikarzowi radia osoba, która zna sprawę.
    „Już wiadomo, że kierowca BOR jechał za szybko, przeciął podwójną ciągłą i nie stosował odpowiednich odstępów pomiędzy pojazdami w kolumnie. Problematycznym dla samego kierowcy, ale także jego przełożonych, ma być też czas pracy. Według ustaleń, zaczął on służbę bardzo wcześnie i nie powinien w ogóle siadać za kierownicą” – podaje Radio Zet.

    Autor: Małgorzata Gleń, Gazeta Krakowska