Przegrany Miller sławi polityczną skuteczność Tuska


Znalezione obrazy dla zapytania Miller z aureolą

 

 

WP Wiadomości  

 

NATALIA DURMAN

1h temu

#dzieńdobryWP Leszek Miller: na miejscu PiS-u nie zaczynałbym z Tuskiem

  • Marszałek Piłsudski też był witany na dworcu, choć bez wielkich tłumów. Potem był Gomułka, a teraz Tusk. Na miejscu PiS-u, nie zaczynałbym z nim. To bardzo utalentowany polityk, potrafi działać w sytuacji kryzysowej – beznadziejną przestawić na własną korzyść Nie zarobią punktów, a mogą stracić – stwierdził w Telewizji WP były premier Leszek Miller.

 

Tusk jako świadek stawi się w środę na przesłuchaniu w warszawskiej Prokuraturze Okręgowej. Chodzi o śledztwo przeciw byłym szefom SKW w sprawie podjęcia współpracy z rosyjską FSB bez zgody rządu. Do Warszawy były premier przyjedzie pociągiem – na dworcu w Warszawie ma odbyć się jego huczne powitanie.

Obserwuj

Telewizja WP @TelewizjaWP

.@LeszekMiller:”Ja na miejscu @pisorgpl nie zaczynałbym z @donaldtusk.To bardzo dobry polityk, który potrafi działać w sytuacji kryzysowej.”

08:11 – 18 Apr 2017

  • 33 podane dalej

  • 77 polubień

  • Pytany o konsekwencje tej wizyty, Miller podkreślił, że z punktu widzenia PiS, „lepszy Tusk daleko niż blisko”. Były premier nie ma wątpliwości, że przesłuchanie będzie miało polityczny charakter. – Opinia publiczna zinterpretuje to jako nagonkę na Donalda Tuska, represję, chęć odegrania się – ocenił.

    WP Wiadomości

    Znalezione obrazy dla zapytania Tusk na wózku