Masowa panika na dworcu w Nowym Jorku, 13 rannych


 

WP Wiadomości  

Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

USA

+3

OPRAC. ADAM HRYNKIEWICZ

2h temu

Masowa panika na dworcu w Nowym Jorku, 13 rannych

Do wybuchu paniki doszło w piątek wieczorem czasu lokalnego na zatłoczonym dworcu kolejowym Penn Station na nowojorskim Manhattanie. Rannych zostało 13 osób. Powodem paniki były dźwięki paralizatora elektrycznego, którego użyła na dworcu policja.

 

Masowa panika na dworcu w Nowym Jorku, 13 rannych

(Facebook.com)

Policjant użył tasera wobec jednego z podróżnych, który energicznie wyrażał swój gniew z powodu opóźnień pociągów spowodowanych przez awarię i utknięcie w tunelu jednego ze składów.

Obserwuj

➊AlexCam ⏩ @1alexcam

Video of mass hysteria at Penn Station NYC as people panic & flee after police taser man⏩pic.twitter.com/w4hAKgoB8B#NY#pennst #Trump #NYPD

03:58 – 15 Apr 2017

 • 2222 podane dalej

 • 1616 polubień

 • Na zatłoczonym dworcu wybuchła panika, gdyż wielu podróżnych wzięło dźwięki paralizatora za strzelaninę. Część przestraszonych ludzi rzuciła się na ziemię, ale wielu w panice, krzycząc i porzucając swe bagaże, zaczęło biec do wyjść.

  Zobacz obraz na Twitterze

  Zobacz obraz na Twitterze

  Obserwuj

  Fox5NY

  @fox5ny

  Panic at Penn Station after false gunfire reports http://dlvr.it/NtwC6r

  02:03 – 15 Apr 2017

 • 1010 podanych dalej

 • 11 polubienie

 • Penn Station to główna stacja węzłowa Nowego Jorku, obsługująca zarówno podróżujących nowojorskim metrem, jak i koleją naziemną.

  Obserwuj

  Spectrum News NY1

  @NY1

  Reports of shots fired at Penn Station this afternoon are UNTRUE. Amtrak says its police officers tasered a man: http://spcne.ws/23NirKb

  02:46 – 15 Apr 2017

  Photo published for Taser Incident Sets Off Panic at Penn Station

  Taser Incident Sets Off Panic at Penn Station

  An incident involving Amtrak police and a taser caused panic at Penn Station Friday afternoon.

  ny1.com

 • 1919 podanych dalej

 • 1414 polubień