Dlaczego PiS dopuszcza do wywrotowej propagandy?


 

wPolityce.pl

 

Dziennikarz „GW” wzywa do Majdanu! Maziarski w histerii: „Strajk generalny, blokady w miastach, powszechny bunt – każda metoda jest dopuszczalna”

opublikowano: przedwczoraj · aktualizacja: przedwczoraj

autor: fot. YouTubeautor: fot. YouTube

 

Czas protestów dobiega końca. Pora myśleć o przygotowaniach do majdanu. Ta władza musi zostać czym prędzej obalona. Strajk generalny, blokady w miastach i na drogach, powszechny bunt – każda metoda bez użycia fizycznej przemocy jest dopuszczalna i pożądana

REKLAMA

—pisze na Facebooku Wojciec Maziarski. Dziennikarz „Gazety Wyborczej” nie jest pierwszym, który wzywa do Majdanu. Przypomnijmy, że podczas grudniowego kryzysu sejmowego Michał Broniatowski doradzał jak zorganizować Majdan. Jak widać, pomysł ten w kręgach opozycyjnych do rządu nie umarł.

CZYTAJ WIĘCEJ: Komu się marzy przelew krwi? Michał Broniatowski z Forbesa (kapitał niemiecki) doradza jak zorganizować krwawy Majdan

Maziarski nerwowo zareagował na zaproponowane przez grupę posłów Prawa i Sprawiedliwości zmiany nakierowane na stworzenie nowego modelu powoływania prezesów sądów powszechnych poprzez zwiększenie swobody ministra sprawiedliwości.

To już nie przelewki – projekt, który wypichcili, podporządkowuje sądy Ziobrze. Pomysł tak jawnego i bezczelnego złamania konstytucji, pozbawia władzę legitymacji i zwalnia obywateli z obowiązku podporządkowania się jej decyzjom i zarządzeniom. To już nie demokratycznie wyłoniona władza państwa prawa, lecz banda przestępców, którzy powinni trafić za kratki

—czytamy.

CZYTAJ TAKŻE: Kto chce krwawego Majdanu w Polsce? Autor instrukcji w tej sprawie przez wiele lat był członkiem Rady Nadzorczej TVN!

Maziarski już dawno dał do zrozumienia, że oderwał się od rzeczywistości. Dziennikarz „GW” w zeszłym roku porównał działania Komitetu Obrony Demokracji do wpływu Jana Pawła II na obalenie komunizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kijowski jak Jan Paweł II? Wojciech Maziarski „odjeżdża” na antenie TVN24. „Nie bójcie się dyktatury, dyktatu, bezprawia, które uprawiają rządzący”

kk/Facebook

Zdjęcie Kronika kłamliwej histerii

autor: Kronika kłamliwej histerii

Kronika kłamliwej histerii wymierzonej w demokratycznie wybrane władze RP. Kronika kłamliwej propagandy