Katarzyna P. chce prawnie ustalić ojca dziecka


13 kwietnia 2017 r.

 

Fakt24

 

 • Amber Gold. Ustalenie ojcostwa dziecka Katarzyny P.

dzisiaj 11:34

Nagły zwrot w seksaferze. Katarzyna P. chce prawnie ustalić ojca dziecka

Katarzyna P. chce prawnie ustalić ojcostwo swojego dziecka

 

Katarzyna P. chce prawnie ustalić ojcostwo swojego dziecka Foto: newspix.pl

AMBER GOLDKATARZYNA P.DZIECKODZIECKO KATARZYNY P.OJCOSTWOOJCIEC

 

 •  

 • Katarzyna P. – była wiceprezeska Amber Gold – zmieniła zdanie i chce prawnie ustalić ojcostwo swojego dziecka. Ojcem Jasia prawdopodobnie jest jeden ze strażników więziennych, z którym podejrzana miała się spotykać w zakładzie karnym w Łodzi. Katarzyna P. zeznała, że czuje się przez niego pokrzywdzona. Teraz śledczy chcą zlecić badania DNA pracownika aresztu.

  Po ujawnieniu seksskandalu w Zakładzie Karnym nr 1 w Łodzi Katarzyna P. twierdziła, że nie jest pokrzywdzoną w sprawie i że do kontaktów intymnych ze strażnikiem dochodziło za przyzwoleniem obu stron. Po urodzeniu synka nie zgadzała się również na przeprowadzenie jego badań DNA w celu potwierdzenia ojcostwa. W związku z tym prokuratura musiała zawiesić śledztwo, uzasadniając swoją decyzję: „brakiem dostatecznych dowodów uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa”.

   

  Kilka miesięcy później była wiceprezeska Amber Gold zmieniła zdanie i wytoczyła strażnikowi proces cywilny w Gdańsku o uznanie jego ojcostwa. Jednocześnie złożyła zażalenie w łódzkim sądzie na decyzję prokuratury o zawieszeniu śledztwa. Konieczne było ponowne przesłuchanie Katarzyny P. 

  • Kobieta wskazała z imienia i nazwiska strażnika, który ma być ojcem jej dziecka. Zeznała, że czuje się przez niego pokrzywdzona, ponieważ wykorzystał jej zły stan psychiczny, pomimo że początkowo temu zaprzeczała – powiedział w rozmowie z Fakt24.pl Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

  W sądzie cywilnym w Gdańsku toczy się proces o ustalenie ojcostwa dziecka. Sprawa jednak się przeciąga, ponieważ jest problem z nakłonieniem strażnika więziennego, by poddał się badaniom DNA. 

  • Nie przesądzam, że sami zlecimy wykonanie badań DNA, nie czekając na sąd cywilny w Gdańsku – zapowiedział Krzysztof Kopania.

  Była wiceprezeska Amber Gold urodziła Jasia w sierpniu 2015 roku w więziennym domu matki w Grudziądzu. Do tej pory oboje tam przebywają. Katarzyna P. razem ze swoim synkiem mają do dyspozycji wygodne pokoje, czuwają nad nimi lekarz, psycholog i dietetyczna. Będą tam mogli przebywać jeszcze przez rok, chyba że sąd przedłuży im możliwość pobytu jeszcze o 12 miesięcy. 

  Przypomnijmy, że afera Amber Gold wybuchła w 2012 roku. Wówczas okazało się, że spółka oszukuje ludzi, a wpłacone pieniądze przepadły. Szefowie piramidy finansowej Marcin P. (32 l.) i jego żona Katarzyna P. (32 l.) zasiedli na ławie oskarżonych i tłumaczą się ze swoich oszustw przed Sądem Okręgowym w Gdańsku. W tym czasie syndyk próbuje odzyskać pieniądze poszkodowanych. Wiele osób zainwestowało tu oszczędności całego życia. Jak na razie, dzięki m.in. sprzedaży majątku parabanku, udało się zebrać zaledwie 43 mln zł. Amber Gold winny jest klientom ok. 851 mln zł.

  Proces ws. afery Amber Gold. Film:

  Żonę szefa Amber Gold dopadł świerzb? Domaga się dermatologa

  Szokujące zeznania ws. Amber Gold. Marcin P. grał urzędnikom na nosie!

  AZA, dzienniklodzki.pl