Szczęście w miłości nie idzie w parze z powodzeniem w polityce


 

PUDELEK – Sensacja. Plotka. Komentarz

 

Pudelek

SOBOTA 08.04.2017

Ryszard Petru i wpatrzona w niego „polityczna dziewica” razem na koncercie (ZDJĘCIA)

Ryszard Petru Joanna Schmidt

Zeszły rok zakończył się dla Ryszarda Petru oraz jego partii głośnym skandalem obyczajowym. Okazało się, że za noworoczny wyjazd do Lizbony lider partii nie zabrał żony, ale posłankę Joannę Schmidt, nazywająca siebie samą jego „polityczną dziewicą”. Początkowo próbowano bagatelizować aferę tłumacząc, że „wyjazd był służbowy”. Jednak zdjęcie wpatrzonej w Petru posłanki Schmidt nie pozostawiało wątpliwości.

Karę za ujawnienie romansu poniosła tylko sama „dziewica”, która straciła funkcję wiceprzewodniczącej. Petru zachował pozycję oraz stołek, co okazało się, że posłanka mu wybaczyła. Niedługo po utracie stanowiska wysyłała ukochanemu SMS-owe czułości. W trakcie posiedzenia Sejmu. Zobacz: Schmidt i Petru flirtują na posiedzeniach Sejmu: „Ja chcę i potrzebuję”

Petru i Schmidt zjawili się razem w środę w Filharmonii Narodowej z okazji Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga Van Beethovena. W trakcie koncertu posłanka wpatrywała się w kochanka, a także uśmiechnięta wysyłała wiadomości. Może znowu pisała do Ryszarda, że „chce i potrzebuje”?

Ryszard i „dziewica” w loży zajęli miejsca kilka rzędów za parą prezydencką. Zobacz: Prezydent z żoną w filharmonii na koncercie… z udziałem Johna Malkovicha! (ZDJĘCIA)

« Poprzednie 1/14 Następne »

Ryszard Petru i „polityczna dziewica” razem na koncercie

Ryszard Petru i "polityczna dziewica" razem na koncercie

« Poprzednie 1/14 Następne »