Magdalena Ogórek zaatakowana w kościele!


 

​Magdalena Ogórek zaatakowana w kościele!

​Magdalena Ogórek zaatakowana w kościele! - niezalezna.pl

foto: Stiopa/creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Magdalena Ogórek została zaatakowana w warszawskim sanktuarium św. Andrzeja Boboli, dokąd wybrała się na niedzielną mszę z córką i mężem. Msza święta została sparaliżowana a jeden z członków rodziny został poturbowany – informuje „Super Express”.
Ucierpiał członek mojej rodziny, skończył z otarciami. Cała msza święta była sparaliżowana. Więcej zdradzać nie chce. Sprawa jest na policji i nie chcę utrudniać postępowania – powiedziała Magdalena Ogórek dziennikowi.

Magda z mężem i córką poszli do kościoła. Tam czekał na nich rosły facet, który się rzucił z łapami. Próbował uniemożliwić im wejście, poszarpał i uderzył męża Magdy. Później w trakcie mszy wparował do kościoła i rzucił się na Magdę. Jak ludzie zaczęli reagować, to facet się wymiksował

  • powiedział w rozmowie z „Super Expressem” dziennikarz Jacek Łęski, który z Magdaleną Ogórek prowadzi program „Studio Polska” na antenie TVP.
    Dziennik pisze również o innym zdarzeniu, które miało miejsce kilkanaście godzin wcześniej. Ogórek została zaatakowana pod studiem telewizyjnym przez agresywną kobietę.
    Sprawy bada prokuratura – Wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Trwają czynności – powiedział Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.