Chceli uderzyć w ojca no to walnęli w córkę


 

 

SE.pl

Superexpress TV

Se.pl brak kategorii Córka Korwin-Mikkego złapana z narkotykami

Córka Korwin-Mikkego złapana z narkotykami

05.04.2017, godz. 05:00

Córka Korwina złapana z narkotykamiCórka Korwina złapana z narkotykamifoto:

Jedna z córek europosła Janusza Korwin-Mikkego (75 l.) może mieć spore problemy. Policjanci znaleźli w jej aucie 0,41 grama heroiny. Poza tym prowadziła samochód bez prawa jazdy. Teraz grożą jej nawet trzy lata więzienia.

  • Kobieta będąca za kierownicą w trakcie jazdy korzystała z tabletu, czym stwarzała zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego – mówi nam Paulina Onyszko, rzecznik prasowy Komendy Rejonowej Policji dla Pragi-Północ. Córkę Janusza Korwin-Mikkego stołeczni policjanci zatrzymali w poniedziałek na ulicy Targowej na Pradze. Kobieta nie miała przy sobie ważnego prawa jazdy. W dodatku podczas przeszukania jej auta policjanci znaleźli narkotyki. – Miała przy sobie 0,41 grama heroiny. Pobrano jej krew do zbadania i mocz. Wyniki pozwolą na 100 proc. stwierdzić, czy kobieta jechała pod wpływem środków odurzających. Osoba ta miała cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdem od 24 listopada 2015 r. – dodaje Paulina Onyszko.

Córce europosła postawiono już dwa zarzuty. – Chodzi o posiadanie heroiny, za co grozi do trzech lat więzienia, i kierowanie pojazdem bez wymaganych dokumentów, które cofnięto jej w listopadzie 2015 r., za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności – tłumaczy nam rzecznik. – Moja córka jest dorosła i to jest jej sprawa – skomentował nam na gorąco Janusz Korwin Mikke. Przypomnijmy, że to nie pierwszy wyczyn jego córki, po którym ma problemy z prawem. W 2014 r. została zatrzymana podczas próby kradzieży w warszawskim hipermarkecie budowlanym. Przyznała się wtedy do winy i została ukarana mandatem w wysokości 500 zł.

Zobacz także: Korwin-Mikke skomentował zatrzymanie córki- A niech ją aresztują…

 

tagi: córka Korwina Janusz Korwin-Mikke Korynna

autor: KS zobacz inne artykuły tego autora