Przerażenie na Czerskiej


 

wPolityce.pl

 

Przerażenie na Czerskiej! Zmartwieni urojoną wizją Polexitu Biedroń, Frasyniuk i Michnik wzywają do manifestacji. „Rząd niszczy europejską przyszłość Polski”

opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj

autor: fot. Fratriaautor: fot. Fratria

 

Traktaty rzymskie dały początek zjednoczonej Europie. Pozwoliły podnieść się jej po wojnie. Dziś również potrzebujemy Europy. I ona nas potrzebuje. Polska będzie w Unii albo Nigdzie

—czytamy w histerycznym manifeście zamieszczonym w „Gazecie Wyborczej”. Na Czerskiej biją na alarm, zły rząd PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej.

Unia Europejska to spełnienie marzenia pokoleń Polek i Polaków o wspólnocie. Po latach walki o wolność i przymusowej izolacji wybraliśmy wolność i rozwój, otwartość i praworządność, równość i sprawiedliwość społeczną. Czyli Europę. Dziś musimy to głośno potwierdzić

— donoszą autorzy ociekającego patosem tekstu.

Znamienne jest, że pod płaczliwym listem podpisały się osoby, które od przeszło roku przekonują Polaków, że to koniec Polski w Unii Europejskiej. I tak wśród przerażonych urojoną wizją Polexitu znaleźli się m.in. Robert Biedroń, Władysław Frasyniuk, Agnieszka Holland, Krystyna Janda, Adam Michnik, Joanna Mucha, Ryszard Petru, Ruża Thun, Jadwiga Staniszkis.

Rząd niweczy nasze spełnione marzenie. Niszczy europejską przyszłość Polski. Przypomnijmy Europie i światu, że Europę chcemy współtworzyć. Nie pozwolimy się z niej wyprowadzić. Bije nam dzwon. Dziś stawką jest nasze miejsce w świecie. Europa nam odjedzie, jeśli na to pozwolimy. Zgubimy cywilizacyjną szansę

—przekonuje „Wyborcza”.

Przerażenie wyżej podpisanych jest tak silne, że wzywają do wzięcia udziału w manifestacji w dzień rocznicy podpisania traktatów rzymskich.

Przyjdźmy w sobotę 25 marca 2017 r. o godzinie 12.00 0 w historyczny dzień, 60. rocznicę podpisania traktatów rzymskich – na plac na Rozdrożu w Warszawie.

Czytaj dalej na następnej stronie ===>

12

następna strona »

Zdjęcie Kronika kłamliwej histerii

autor: Kronika kłamliwej histerii

Kronika kłamliwej histerii wymierzonej w demokratycznie wybrane władze RP. Kronika kła