Nowy image Nadii Sawczenko


Znalezione obrazy dla zapytania nowy image Nadii Sawczenko

 

19:04 13 MARZEC 2017

 

Nadieżda Sawczenko na antenie NewsOne

Nowa Nadia Sawczenko, piękna i zniewalająca (wideo)

© Zdjęcie: Screenshot: NewsOne

ŚWIAT

14:50 13.03.2017Krótki link

149411115

Deputowana do Rady Najwyższej Nadieżda Sawczenko na antenie ukraińskiej stacji telewizyjnej NewsOne zademonstrowała nowy – „bardziej kobiecy i efektowny” image. Jak informuje portal strana.ua, powołując się na wizażystkę kanału, deputowana zgodziła się na seans makijażu jak dla prawdziwej top modelki.

Deputowana do Rady Najwyższej Nadieżda Sawczenko

© SPUTNIK. STRINGER

Sawczenko: Szykują na mnie zamach!

Ukraiński portal strana.ua poznał szczegóły metamorfozy deputowanej Nadieżdy Sawczenko. Jak informuje strona, Sawczenko niejednokrotnie pojawiała się na antenie stacji telewizyjnej NewsOne w „nowym, kobiecym wydaniu”.

Portal zwrócił uwagę na zieloną sukienkę, która podkreśliła kolor oczu Sawczenko, pomalowane na czerwono usta i ułożone włosy. Nowy image sprawił, że Sawczenko stała się „bardziej kobieca i efektowna” — twierdzi strana.ua.

Portalowi udało się porozmawiać z wizażystką stacji Aliną Fan.

„Sawczenko sama powiedziała, jak chce wyglądać — cienie, «kreski» eyelinerem, kolor pomadki. Sukienka była jej. Od razu oddała się w moje ręce i przeszła seans (makijażu — red.) jak top modelka. Nawet mnie to zdziwiło. Do tej pory Sawczenko nie chciała się nawet pudrować przed wyjściem na antenę” — cytuje wypowiedź wizażystki ukraiński portal.