Dyskontowanie zawstydzającej klęski jako zwycięstwa


 

 

BRUDZIŃSKI: PREMIER TWARDĄ POSTAWĄ UDOWODNIŁA, ŻE JEST DUMNĄ POLKĄ

Dzisiaj, 9 marca (17:40)

Premier Beata Szydło swoją twardą i bezkompromisową postawą wobec kandydata Angeli Merkel dała dowód, że jest dumną Polką i Europejką – napisał na Twitterze wiceprezes PiS Joachim Brudziński, po tym jak przywódcy państw UE ponownie wybrali Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.

Joachim Brudziński /Andrzej Iwańczuk/Reporter /East News

Joachim Brudziński /Andrzej Iwańczuk/Reporter /East News

„Premier Beata Szydło swoją twardą i bezkompromisową postawą wobec kandydata A.Merkel dała dowód,że jest dumną Polką i Europejką. Szacun” – napisał Brudziński.    

 

„I wszystko jasne, od dziś Pan Tusk wygłaszając swoje impertynencje pod adresem Polski mówi to nie jako przedstawiciel suwerennego rządu RP w Brukseli na ważnym stanowisku Szefa Rady Europejskiej, tylko jako polityk „wiszący” na autorytecie Kanclerz Angeli Merkel” – dodał Brudziński w kolejnym wpisie.

Donald Tusk został w czwartek ponownie wybrany na szefa Rady Europejskiej. W trakcie szczytu UE w Brukseli odbyło się głosowanie, w którym – jak poinformowały unijne źródła – tylko premier Beata Szydło była przeciwko reelekcji Tuska.

Obserwuj

Joachim Brudziński @jbrudzinski

Premier @BeataSzydlo swoją twardą i bezkompromisową postawą wobec kandydata A.Merkel dała dowód,że jest dumną Polka i Europejką .#Szacun

17:19 – 9 mar 2017

 • 199199 podanych dalej

 • 643643 polubienia

 • Obserwuj

  Joachim Brudziński @jbrudzinski

  2) w Brukseli na ważnym stanowisku Szefa Rady Europejskiej, tylko jako polityk „wiszący” na autorytecie Kanclerz Angeli Merkel.

  17:09 – 9 mar 2017

 • 3131 podanych dalej

 • 103103 polubienia

 • PAP