Śliczna Doda z brzydkimi zarzutami


 

Pikio.plPikio.pl

 

 

Doda z zarzutami o wymuszenie. Miała wynająć gangsterów

Autor: Wiadomości Pikio

Mar 8, 2017

 

źródło: wikimedia.org/Fryta 17, flickr.com

Dorota Rabczewska, znana także jako Doda, z zarzutami o wymuszenie? Choć mogłoby wydawać się, że to absurd, tak właśnie jest. O postawienie zarzutów Dodzie wystąpił sam Roman Giertych.

Warszawski biznesmen, Emil Haidar, został przyparty do muru przez gangsterów. Przestępcy żądali od Haidara zapłaty miliona złotych i wycofania spraw sądowych, jakie ten wytoczył swojej byłej narzeczonej – Dodzie właśnie – i magazynowi „Party”.

Pieniądze, których żądali od biznesmena gangsterzy, także miały trafić do Dody. Napastników udało się złapać dzięki temu, że ich atak na Haidara został nagrany. Policja dowiedziała się od nich, że ich wynajęciem miał zająć się Emil Stępień, obecny partner Dody i producent filmów „Pitbull”. Zlecona gangsterom robota miała kosztować 300 tys. złotych, z czego większość pieniędzy już została im przekazana.

Adwokat Haidara, Roman Giertych, wystąpił już z wnioskiem postawienia zarzutów znanej piosenkarce. Jak twierdzi Giertych, podejrzenie, że współpracowała z gangsterami jest uzasadnione. Zarówno Doda, jak i Stępień, nie wypowiedzieli się jak dotąd na temat całej sprawy.

pt