Polacy sprzeciwiają się napływowi Ukraińców


Tłumaczenie automatyczne

Justice4Poland

Podłączanie prawdziwą geografii i szczegółowe rozwinięcie szerokiej gamy przestępstw popełnionych przez niemieckich / ukraińskiego nazistów i komunistycznego Związku Radzieckiego na polskim narodzie.

Polacy sprzeciwiają zalew Ukraińców w ich kraju

Oceń to

Polacy są oburzeni arogancją Ukraińców, którzy w dalszym ciągu napływa do ich kraju,oglądania Polski jako „osiągalny Zachodu”. Niezadowolenie Polaka jest rozszerzana doswojego rządu „, który jest nośnej całkowite obcych kosztem polskich podatników …”

Dziesiątki tysięcy, co nazywane są „tymczasowe migranci z Ukrainy”, z których wieluuciekających projektów zawiadomień , rzeczywiście przy użyciu Polskę jako bezpieczne schronienie. ( Zamiast aktywnie podsycać nienawiść do Rosjan i oczekują Polaków do walki wojnę dla nichAdmin. ) Stąd niezadowolenie mieszkańców.

Polacy mają całą listę powodów do niechęci napływ Ukraińców w Polsce.

Po pierwsze, nastąpił wzrost liczby ukraińskich studentów polskich uczelni. Jest to przede wszystkim prawda w kolegiach w wschodnich polskich miastach takich jak pięknymLublinie i Rzeszowie . Znaczna liczba Ukraińców (około 23000 lub równa około 42%wszystkich studentów zagranicznych według polskich szacunków, choć niemieckie dane umieścić je w ponad 50% ) studiuje na polskich uczelniach, co zmniejsza szanse polskich studentów lądowania dobry pracy po ukończeniu studiów.

„Niektórzy polscy studenci skarżą się, że jest to znacznie łatwiejsze dla kandydatów pochodzących z Ukrainy, niż dla mieszkańców , tylko dlatego, że Ukraińcy” . Według Polaków „jesteśmy osiągając ciekawy punkt, w którym polski Kandydat z dobrymi ocenami na jego zapis nie może dostać się do działu akademickiego miał nadzieję na i ukraiński student ma swoje miejsce; w rezultacie … Polscy podatnicy, takich jak rodziców, że wnioskodawcy są płacić za uczelniach państwowych, gdzie nie ma otwory do własnych dzieci w dobrych działów, ponieważ zostały wypchnięte przez Ukraińców ze znacznie gorszych gatunków „. Zrobiło się do tego stopnia, że na początku października grupa polskich studentów stworzył Zatrzymaj ukrainizacji Uniwersytetu Opolskiego ruch, w którym oskarżają administrację uniwersytetu uprzywilejowaniem ukraińskich studentów ponad Polaków. ( Oczywistym infiltracji -Admin ).

Po drugie, nie było problemów z zachowaniem Ukraińców, którzy studiują w polskich uczelniach. Na przykład, niektórzy ukraińscy studenci są wyzywająco fotografując się w Polsce trzyma flagi z UPA (UPA ), która była winna zabijając dziesiątki tysięcy Polaków.Skandal, który wystąpił w wschodnioeuropejskiego Państwowej Wyższej Szkoły (PWSW), położony na granicy polsko-ukraińskiej w mieście Przemyślu , jest typowym przykładem. Dziewięć studenci tej uczelni polskich, którzy przybyli z Ukrainy napisalizdjęcia w internecie o sobie niosącym flagę UPA.

Jeden mieszkaniec skomentował na stronie wykop.pl, że ten akt był ” policzek w twarzdla Polaków w ich własnym kraju! Nie będziemy przymykać oko na to. Wysyłamy prokuratury formalne oświadczenie z prośbą o opłaty segreguje, mamy nagłośnienie tego wydarzenia w mediach, a my piszemy list protestacyjny do Dziekana „. W ciągu kilku godzin, na stronie internetowej Państwowej Wyższej Szkoły w Przemyślu został dosłownie zalany wściekłych komentarzy. Przepraszająco, dziekan PWSW wyraził „głębokie ubolewanie z powodu zachowania niektórych uczniów w szkole, co było w najlepszym niestosowne”. Jako polska prasa mówiąc , „Polacy, którzy dobrze wiedzą ich historii, nie poddała się brunatne [Ukraińców]”.

Po trzecie, nie jest nagły wzrost „szowinistycznego nacjonalizmu ukraińskiego”.Niektórzy polscy politycy są już jawnie odmawiając poparcia reżimu w Kijowie, jakWaldemar Skrzypczak, były dowódca polskich Wojsk Lądowych i tego kraju wiceministra obrony, uczynił, twierdząc, że wyrzekł swoje poparcie dla Ukrainy ze względu na zwolenników Stepan Bandera, który zabił swojego wuja.

Polscy naukowcy pamiętać , „Niestety, problem ukraińskiego nacjonalizmu szowinistycznej istnieje, a na dłuższą metę jest to o wiele bardziej niebezpieczne niż mitu rosyjskiego imperializmu, co media w dzisiejszej Rzeczpospolitej nieustannie wykorzystać do straszenia dzieci”. Jedno zdarzenie, które miało miejsce w Wołyniupoparcie tego, gdzie aktywiści z Ukrainy prawy sektor i przedstawiciele co nazywa ukraiński Autokefaliczny Kościół upamiętnia rocznicę „jednym z największych zwycięstw UPA”. Jest to odniesienie do odstrzału ponad sześćset uchodźców i mieszkańców w miejscowości Janowa Dolina w 1943 Masakra w Janowa Dolina była jedną z najbardziej przerażających zbrodni popełnionych przez nacjonalistów ukraińskich na ludności polskiej: kobiet, osób starszych, i polskiego personelu miejscowego szpitala, jak i pacjenci byli paleni żywcem i zabity w widły, siekiery, łomy. Niektóre dzieci były przybite do płotów, a dzieci miały swoje głowice rozbite o ścianę …

Po czwarte, istnieje zagrożenie islamskim terroryzmem eksportowane z Ukrainy. Polski dziennikarz Marcin Mamoń pisze „Ukraina staje się obecnie ważnym punktem przystankiem dla braci … z ISIS i innych podziemnych organizacji islamskich … Można też robić interesy na Ukrainie, która nie jest całkiem legalne. Można zarobić łatwe pieniądze dla braci walczących na Kaukazie, Syrii i Afganistanie. Można „legalnie” nabywać niezarejestrowanej broni do walki rosyjsko-backed separatystów, a następnie wyeksportować je przekupywania skorumpowanych funkcjonariuszy celnych ukraińscy … Na Ukrainie można kupić paszport i nową tożsamość. Dla $ 15000, wojownik otrzymuje nową nazwę i dokument prawny potwierdzający obywatelstwa ukraińskiego … Ukraińcy mają kilka trudności z uzyskaniem wizy do sąsiedniej Polski, gdzie mogą pracować na budowach, w restauracjach, wypełniając lukę w lewo przez miliony Polaków, którzy mają w lewo w poszukiwaniu pracy w Wielkiej Brytanii i Niemczech „.

Według niemieckich dziennikarzy „, za zbyt długi Polaków obejrzało Ukraińców sam sposób Niemcy oglądać Polaków, czyli – jak tania siła robocza …” Według niemieckich szacunków, obecnie ponad milion Ukraińców pracuje w Polsce nielegalnie i sezonowo.

Problem polega na tym, że dwie główne partie polityczne w Polsce – rządząca Platforma Obywatelska (PO) i Prawo sprzeciwu i Sprawiedliwość (PiS). – Są w równym stopniu zaangażowani we wspieranie oligarchicznych nazistowskiego reżimu w Kijowie ( polski mówienia . – Admin) przywódcy z tych stron uważają, że bez Polski, Ukraina będzie przypominać afrykańską kolonię bez Europy, która jest co polski minister spraw zagranicznych stwierdził w listopadzie 2014 roku.

Piotr Kaźmierkiewicz , rzecznik wiodącego polskiego think tanku, Instytutu Spraw Publicznych, nieświadomie rzucić trochę światła na powagę sytuacji, gdy stwierdził: „Polska musi wypełnić pustkę, która została utworzona, gdy tak wielu młodych i energicznych ludzi wyjechał z naszego kraju … teraz jesteśmy w początkowej fazie: musimy obliczyć, ilu Polaków wyemigrowało, a które z nich może wrócić do Polski. Jest to ważna kwestia demograficzna. Polska nie jest obecnie korzystają z emigracji … zbyt mało tych, którzy przychodzą planują długofalową przyszłość w Polsce. Według statystyk, Polska dostaje 5000 nowych obywateli rocznie, co jest za mało „.

Polacy potrzebują stałego dopływu siły roboczej, a nie Vagrant darmozjadów, którzy udając, że motywy polityczne. Z drugiej strony, jeden znajdzie propagandy w polskich mediach, że opowiada się za „moralny obowiązek wspierać Ukraińców w Polsce” i ich „integracji społeczeństwa polskiego”. Ale Polacy coraz częściej znaleźć to propaganda byćzbyt skomplikowana i obraźliwe .

Profesor Bogusław Paź miał mocnych słów na ten temat, „Po miliony Polaków wysiedlono z południowo-wschodnich regionów Polski Kresy ponad 200 tysięcy zamordowanych, a ogromne połacie ziem polskich zajętych, każda propaganda twierdzi, że mamy moralny obowiązek Oto parodia. A czyje interesy są podawane dziś – po pięciu milionów Polaków zostało zmuszonych do opuszczenia kraju przez najnowsze „eksperymentów” rządu ze względu na brak pracy i nadziei na przyszłość? Zdecydowanie nie interesy Polaków. Także, ja nie rozumiem, jak pytanie, jak nasze ‚moralność’ może być kwestionowana w odniesieniu do wszelkich osób, które czczą „bohaterów” jak Stepan Bandera i Roman Szuchewycz i innych morderców, którzy zabili ogromną liczbę Polaków. Jednak według najnowszych badań socjologicznych, które opisują ponad połowa obywateli Ukrainy! „

Valery Vrublevsky

Źródło: Fundacja Kultura strategiczny , 15 sierpnia 2015

=========================

http://wakeupfromyourslumber.com/poles-oppose-flood-of-ukrainians-into-their-country/

banderists-not-welcome-w-polsce

Udostępnij to:

Związane z

Krwawienie ziemi wołyńskiej - Piekło na ziemi

Krwawienie ziemi wołyńskiej – Piekło na ziemi

W „ludobójstwo”

Ukraiński faszyzm (OUN-UPA)

Ukraiński faszyzm (OUN-UPA)

W „ludobójstwo”

Ukraina nie Rosja jest głównym zagrożeniem dla Polski

Ukraina nie Rosja jest głównym zagrożeniem dla Polski

Na Ukrainie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.