O cudownych sojusznikach i paskudnym wrogu


Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Polska nie musi kłamać! Prawda nas podniesie!

https://ostatniakohorta.wordpress.com/2016/03/17/polska-nie-musi-klamacp…

Sprawa pierwsza: Ogólnie jest wielu idiotów, są też niedorozwoje, zwykli kretyni, prowokatorzy, oraz osobnicy działający w złej wierze. Sprawa jest tego typu, że Niemcy od lat próbują zeszmacić Polskę, a z Polaków uczynić bydlaków, morderców, bezmyślnych zbrodniarzy, złodziei i okrutników – jakimi de facto są sami, byli i będą. Tacy właśnie są Germanie.

Dlatego twierdzę, iż naród niemiecki nie powinien absolutnie posiadać swego jednego, zjednoczonego państwa, a tylko w zamian grupkę pomniejszych landów – najlepiej ze sobą skłóconych, gdyż to najsprawniej służyłoby dobru całego świata i pokojowi Bożemu.

Tak ma się sprawa z Niemcami, natomiast sprawa z Polską jest taka, iż właśnie mamy teraz rząd i prezydenta, którzy wiedzą jak postępować, by godność Polski podnieść, a wrogom ukazać ich miejsce.

Nie mamy jednego, czy dwóch wrogów i dlatego nie może być mowy o jakichś polskich opcjach politycznych, które kierują się przeciwko jednemu wrogowi, zarazem przymykając oko – lub wręcz korzystając z pomocy (!), drugiego.

Nie jest tak, że tylko Niemcy są źli i zły jest Izrael, oraz USA, ale za to Rosja to nasi wielcy przyjaciele, Putin to twardy gracz interesów cywilizacji białego człowieka, a Rosjanie nasi bracia Słowianie…

Nie jest nam okrutnik i wiarołomca z Azji bratem i nigdy nie będzie…no, chyba że ktoś z Polaków jest na tyle głupi, iż chce kłaść łeb pod topór, lub na tyle niewolnikiem, że szczęk kajdan uzna za brzęk biżuterii, ale…to zwykła głupota.

Jest w Polsce wielu idiotów, co zresztą jest też i było, celem różnych agentur. Produkcja tępaków.

Co się dzieje ( np. dziś ) ze strony rządu i prezydenta? Przyjrzyjmy się; otóż bardzo nagłośnione jest otwarcie Muzeum Polaków Pomagającym Żydom w czasie II Wojny Światowej. Bardzo dobrze, tym bardziej że Prawda.

Prawda zawsze jest dobra, a Prawda o Polsce i Polakach, jest całkowitym zaprzeczeniem Prawdy o Niemcach i Niemczech!

Polska zawsze była ostoją prześladowanych, Polacy zaś, pełnymi miłosierdzia ludźmi, pomagającymi cierpiącym, wygnanym, prześladowanym, poniżanym. Taka jest nasza natura i historia.

Historia Niemiec to dzieje barbarzyństwa, mordów, herezji, bezmyślności i okrucieństwa zbiorowego.

Jako że od lat ci barbarzyńcy i hipokryci, wraz z pewnymi środowiskami żydowskimi nienawidzącymi Polski, zakłamują historyczną Prawdę i współczesność, trzeba zrobić wszystko, by szkopska buta i pogarda zostały ukazane i ośmieszone w oczach całego świata!

Oni teraz się boją Wolnej Polski, bo Wolna Polska to zerwanie zależności lennej i koniec z drenowaniem ekonomii, plus bardzo gwałtowne przypomnienie Germanom ich prawdziwej natury!

Barbarzyńcy, poganie, dewianci, tchórze, bluźniercy, okrutnicy, głupcy wreszcie!

Nie dziwię się że dziś niejaki Schultz, niemiecki – czyli prymitywny – cham, znowu zaatakował Polskę, domagając się ‚poszanowania’ demokracji…

A więc de facto podporządkowania się targowickim namiestnikom Niemiec, ‚polskim’ zdrajcom na usługach obcych. Tych zdrajców ostatnim bastionem jest ‚Trybunał Konstytucyjny’, której to nazwy nie potrafię nie wziąć w cudzysłów…

Bez komentarza! Totalni renegaci, szKODnicy, intelektualni żule, oraz duchowe wodogłowia – oto jest prawdziwy obraz tzw. opozycji dziś…Pomijając Kukiza, ale też nie całkowicie.

Z racji na tak prymitywną taktykę Niemców ( a niby jaka ma być inna? ), przeciwdziałanie kłamstwu i pogardzie jest proste – jak zawsze.

Trzeba mówić Prawdę, a powiedzenie Prawdy o tym, że Polacy podczas Okupacji ratowali Żydów z narażeniem życia – a nikt inny im nie pomagał (!); To powiedzenie Prawdy jest wręcz nokautem dla Szkopów!

Nie chcę i nie będę abstrahować od najważniejszego aspektu tego naszego poświęcenia: Nieważne z jakiego narodu kto pochodzi – Ludzi prześladowanych, poniżanych, cierpiących, oddanych pod władzę nienawiści, trzeba ratować w Imię Chrystusa! Każdy kto twierdzi inaczej jest śmieciem!

To jest najważniejsze: Ratowaliśmy Żydów, bo niemieccy prymitywi, bezmyślni i bezduszni sataniści, mordowali tych ludzi…I mordowali też nas – co jest godne pogardy i Potępienia na Wieczność, ale to Pan Bóg Będzie Germanów Sądzić.

Polacy ratowali Żydów z narażeniem życia i wielu z nas zostało za to pomordowanych – przez Niemców!

Nie żadnych ‚nazistów’, ‚hitlerowców’, czy jakkolwiek inaczej – przez Niemców!!!

Których straszliwie boli i doprowadza do furii fakt, że wybory w Polsce wygrało Prawo i Sprawiedliwość, która to partia w bardzo szybkim tempie odbudowuje polską godność.

Idioci jednak, nie rozumieją być może tego, jak ważne jest nagłaśnianie takich wydarzeń, jak dzisiejsze otwarcie muzeum! Poza wieczną chwałą za współczucie i odwagę, bardzo ważnym aspektem jest fakt, że to my jesteśmy po stronie Prawdy i nic nie musimy wymyślać, a Prawda jest po naszej stronie…

Inni muszą kłamać, przemilczać, urywać wpół zdania, czy kręcić podłe seriale – my nie musimy!

Dlatego doceń doniosłość takich faktów jak dzisiejszy, oraz całość polityki obecnego rządu RP – Człowieku! Zrozum i zauważ, że nienawiść do obozu, który wygrał demokratyczne wybory, ze strony zewnętrznych wrogów, nie bierze się znikąd i bez powodu, a współpracujący z nimi rodzimi renegaci to zwykła Targowica! Wyciągnij wniosek i rusz sercem! Nie łykaj prymitywnej propagandy mainstreamu, oraz nie łykaj demagogii jakichś pseudo narodowców ( np. ), bredzących o ‚braciach Słowianach’.

Polska ma wielu wrogów, ale to akurat powinno nas – wbrew pozorom – napawać dumą i optymizmem; w końcu tyle potęg światowych na przestrzeni wieków chciało nas pognębić – a myśmy zawsze byli w stanie

Szablą odebrać to,

co nam obca przemoc wzięła!

Przemoc duchowego gwałtu dzisiejszej propagandy, niechaj opuści Cię Człowieku! Boją się Polski i boją się Prawdy!

Wiecie dlaczego? Bo wiedzą, że Prawda zwycięży!

Cześć i Chwała Polakom ratującym Żydów w czasie Wojny, oraz Chwała w Wieczności, Wszystkim Ludziom Dobrej Woli i Odwagi, pomagającym prześladowanym gdzie i kiedykolwiek!

Taka jest sprawa pierwsza; w drugim tekście opiszę sprawę drugą.

Optymista1930

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.