„Opinie obsranych ratlerków”


Niemiecki politolog: Putin przeprowadził w Syrii „genialny manewr”

Posted by Marucha w dniu 2015-12-27 (niedziela)

„Genialny manewr” Putina w Syrii pozwoli mu na wyjście z izolacji – powiedział niemiecki politolog, profesor Uniwersytetu Humboldtów w Berlinie Herfried Münkler w rozmowie z „Die Presse”.

Zdaniem politologa, podejmując decyzję o interwencji w syryjski konflikt, Putin „wrócił do gry”. – Od tego czasu kwestia sankcji wobec Rosji rozpatrywana jest pod innym kątem. Europa nie może rozwiązać swoich problemów na południowym wchodzie i południu, traktując Rosję jako strategicznego wroga – powiedział.

Można było to zrozumieć już wcześniej, jeśli „zwróciłoby się uwagę na geografię”, ale w kontekście kryzysu migracyjnego znowu stało się to oczywiste.

Münkler podkreślił, że „wszystko ma swoją cenę”. Jego zdaniem zwiększenie rosyjskiej obecności wojskowej w Syrii może mieć konsekwencje w długoterminowej perspektywie.

http://pl.sputniknews.com

Izolacja… Putin „wrócił do gry”…
Śmieszne. Rosja i Putin zawsze są „w grze” i żadne opinie obsranych ratlerków nie mają w tym temacie  żadnego znaczenia.

Admin Gajowy Marucha

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.