Pieniądze na twoim koncie zostały dziś rano skradzione


Pieniądze na twoim koncie zostały dziś rano skradzione

Posted by Marucha w dniu 2014-11-18 (wtorek)

The Money in your bank account was stolen this morning
Dave Hodges, 16.11.2014
http://www.thecommonsenseshow.com/2014/11/16/the-money-in-your-bank-account-was-stolen-this-morning/

Gajowy próbował znaleźć coś na ten temat w polskich (i polskojęzycznych) mediach, ale na nic nie natrafił. Zatem postanowił sam zreferować ten ważny artykuł.
Admin

Tytuł artykułu nie jest błędem. Tak, możesz iść do bankomatu i wypłacić pieniądze. Możesz wziąć małe ilości gotówki z banku bez zabierania ci wszystkiego, co posiadasz, przez urząd podatkowy.

Jednak, ze względu na nowe przepisy, które weszły w życie dziś rano [16.11.2014], depozyty bankowe nie mają ubezpieczenia i jest tylko kwestią czasu, zanim twoje pieniądze nie zostaną ci skradzione wprost spod nosa.

To, co zrobiono na szczycie G-20, każe się zastanawiać, czy warto mieć większe zapasy oszczędności w banku – a nawet czy w ogóle trzymać tam jakiekolwiek oszczędności. Otóż według nowego „planu inwestycyjnego” banki nie będą uznawać twych depozytów za pieniądze. Depozyty bankowe będą tylko częścią komercyjnej struktury kapitału bankowego, i to wcale nie tą najbardziej uprzywilejowaną. W razie upadłości banku depozyty nie będą już pieniędzmi w taki sposób, jak banknot. Twoje oszczędności  stają się jedynie „ryzykiem kapitałowym”,  w żaden sposób nie chronionym.

Do tej pory oszczędności w bankach były zagwarantowane przez państwo. Obecnie posiadacze większych wkładów będą zwykłymi wierzycielami, walczącymi o odzyskanie jakiejś ich części od upadłego banku. Jeżeli masz np. 100 000 dolarów, otrzymasz co najwyżej 1200.

Rezerwa Federalna (FED) i Bank Anglii już przećwiczyli kradzieże kont bankowych.

Amerykański FDIC ma tylko około 25 miliardów dolarów w funduszu gwarantowania depozytów. Prawo upoważnia go do zachowania równowagi  tylko równowartości 1,15% depozytów ubezpieczonych.

Jeżeli na horyzoncie zamajaczy widmo upadku banku, nie zostaniesz o tym oczywiście powiadomiony. Natomiast elity otrzymają po cichu wskazówki, jak przenieść swoje pieniądze w bezpieczne miejsce, jak np. złoto.

Rynek wyraźnie wykazuje oznaki manipulacji masowej przez globalistów. Gangsterski Bank Goldman Sachs jak zwykle macza w tym ręce po łokcie.  Ceny złota i srebra zostały sztucznie zaniżone wskutek machinacji Goldman Sachsa, aby móc taniej wykupować jego zapasy. Banksterzy już wiedzą, że wkrótce w bankach zabraknie pieniędzy.

Dużo więcej jest w oryginalnym artykule, ale ze względu na jego techniczny charakter nie podejmuję się tłumaczenia.
Tłum./Opr. Gajowy Marucha