Rozwydrzony synalek mamuni prokurator warszawskim piratem drogowym


 

 

Pani prokurator to matka pirata z BMW z Warszawy? Sprawdziliśmy

2014-06-11 06:12 | Aktualizacja: 07:46
 

 

Kierowca białego BMW M3, który na zamieszczonym w sieci filmie pędzi ulicami Warszawy z prędkością 200 kilometrów na godzinę, przejeżdża na czerwonym świetle i wymusza pierwszeństwo, jest teraz numerem jeden na policyjnej liście poszukiwań. Mundurowi wytypowali, że za kierownicą sportowego auta siedział właśnie Robert N., ps. Frog. CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT >>>

Internauci w komentarzach pod doniesieniami medialnymi powiązali poszukiwanego z prokurator Krystyną Nogal-Załuską, twierdząc, że jest ona matką Roberta N. W komentarzach pojawiają się sugestie, że to właśnie koneksje rodzinne sprawiły, że kierowcy nie postawiono zarzutów.

O tę sprawę zapytaliśmy w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.

– Potwierdzam, że pani prokurator Krystyna Nogal-Załuska pracuje w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Kategorycznie zaprzeczam, że synem pani prokurator jest Robert N., ps. Frog – powiedział w rozmowie z dziennik.pl prokurator Przemysław Nowak, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Przyznał, że prokuratura już wcześniej zdawała sobie sprawę ze snutych przez internautów spekulacji. Dlatego też sama sprawdziła, czy jest w nich jakiekolwiek ziarno prawdy.